• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

رده بندی ها در کونگ فو توآ
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: رده بندی ها در کونگ فو توآ

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 10 years, 2 months ago #7083

خیلی ممنون برای آدرس لینک.
لطف کردید.
The following user(s) said Thank You: مرتضی

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 10 years, 2 months ago #7094

• Norolahe
  • Senior Boarder
با سلام خدمت شما استاد جلیل زاده و بقیه همراهان.
استاد معمولا کونگ فو توآ به هفت خط تکنیک معروفه و شناخته شده.میخواستم از حضورتون بپرسم که سای و رکیما هم جزء خط های 1 تا7 هستند یا جدا .اگه میشه توضیح بدین با تشکر.
یه تشکر دیگه برای تهیه فیلم های بدنسازی که خیلی زیبا و مفید بود.و میخواستم خواهش کنم که اگه براتون ممکنه آموزش بدنسازی یرای عضلات هم تهیه کنید .
با سپاس فراوان.
توآ
ایستاده مردن بهتر از زندگی روی زانو هاست.
کورش کبیر
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, AliReza Nazari

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 10 years, 2 months ago #7095

با درود و سلام،
جناب نورالله نخیر سای و ریکیما جزو هفت خط نیستند . من در زیر لینک رنکینگ درجات کونگ فو توآ را که در سایت موجوده براتون می گذارم.
در ضمن هنوز بدنسازی ها تمام نشده .

www.kungfutoa.ca/images/books/kanon-1.pdf
The following user(s) said Thank You: Assar, AliReza Nazari, مهدی , Norolahe, حامدعدالتي

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 9 years, 7 months ago #7703

[b][b]با سلام خدمت استاد جلیلزاده
چند وقت قبل بخش هایی از خاطرات مصطفی زاکانی رو میخوندم که گویا ایشون برای اولین بار ساواته ( بوکس فرانسوی ) رو سالها قبل از انقلاب به ایران آوردند.
ایشون مینویسه که ساواته رو خیلی دوست داشتم و اون رو ورزش رزمی برتر میدونستم و شنیده بودم که نوعی کونگ فوی ایرانی اومده و شیفته گان زیادی هم پیدا کرده، رفتیم ببینیم کونگ فو توآیی که می گویند یک ایرانی آن را ابداع کرده و هوادارانش آن را بالاترین هنر رزمی می دانند چیست. من با ناصر رفتیم باشگاه تاج جنوب به آقای میرزایی گفتم من ساواته کارم و ساواته برترین هنر رزمی جهان است. هر کس ادعا دارد بیاید با او مبارزه می کنم ( جوان بودیم دیگر) بعد او یکی از شاگردان ارشد خود رافرستاد به نام مصطفی.......حسابی کتک کاری کردیم.آخرش میرزایی گفت پسر تو کارت خیلی خوبه. حیفه تو ساواته باشی.گفتم ساواته من را به اینجا رسونده.خدا حافظی کریم و اومدیم.
میخواستم بپرسم اون شخصی که آقای زاکانی از اون صحبت میکنه شما بودید؟ و اگر جواب مثبته، در قالب یک مبارزه عملی، فنون و رزم توآ رو در مقابل ساواته چطور دیدید؟
با تشکر

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 9 years ago #8190

با سلام خدمت استاد جلیلزاده
سوالی رو چندین ماه پیش پرسیدم شماره 7703 اگه اشکالی نداره میشه جواب بدید؟

استاد حدود یکسال پیش قول کتابی رو دادید از تمام مسائل و جریانات مربوط به توآ، میخواستم بپرسم فکر میکنید تا چند وقت دیگه آماده بشه؟

و یک سوال راجع به آقای میرزایی داشتم درسته که میفرمائید خود ایشان باید راجع به این مسائل پاسخگو باشند اما میخواستم دیدگاه و نظر شما رو بدونم.
به نظر شما اینکه آقای میرزایی کونگ فو رو کنار گذاشت تهدیدات جدی رژیم بود؟
من فکر میکنم اگر ادامه میداد شاید در خارج از ایران کشته میشد و آقای میرزایی سر جانش از این مساله گذشت، ممنون میشم نظر شما رو بدونم.

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 9 years ago #8191

آقای علیرضا کتاب سامسامایه آماده سفارش هست شما می توانید در همین سایت درخواست آنرا داشته باشید.
در ضمن در این من و دوستانم اجباری نداریم که به هر پرسشی پاسخ دهیم.
امیدوارم متوجه این موضوع باشید.
وقت شما بخیر.
The following user(s) said Thank You: حامدعدالتي
Time to create page: 0.11 seconds