• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: اخلاق

باسخ‌به: اخلاق 9 years, 9 months ago #7614

با درود،
جناب محمدپور، دوست عزیز والله ما که دستمون از اونجا کوتاهه. از طرفی هم دور افتاده بدست سودجویان و نابخردان، به هیچوجه هم حرف تو سرشون نمیره . فعلا اونها بر امور سوارند ولی خوب اوضاع هیچوقت اینجوری نخواهد ماند و این آقایون روزی باید حساب پس بدهند و اون روز دور نیست.
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, Assar, SAEED, مهدی , حسین محمدپور, m

باسخ‌به: اخلاق 9 years, 9 months ago #7616

توآ
استادالآن ریاست کمیته توآ آقای یحیایی هستند.
خوب قبلا هم بودن.شماشناختی روی ایشون دارید؟
اصلا کونگ فوکا هستند؟
شمافرمودیدپاسخ گوخواهندبود ،منکه بعیدمیدونم این دوستان
بخوان پاسخ بدن.چون میگن من نبودم کس دیگه ای بوده.
کلا درجهان امروزتوآ،هرکس سازخودش روکوک میکنه.
واقعااگرکسی به کونگفوعلاقه داشته باشه ازاین وضع
دلش به دردمیاد.امیدوارم درست بشه.باتشکر
توآ

باسخ‌به: اخلاق 9 years, 9 months ago #7617

درود آقای محمد پور ، همراه گرامی

چاره دست من و شماست . نباید منتظر شویم که شاید معجزه ای اتفاق بیفتد و همه چیز تغییر کند . دوست من همینطور که اینجا به گفتگو می نشینیم باید در هر جای دیگری هم که ممکن است آگاهی رسانی کرد و برای اتحاد کوشید . استاد جلیل زاده هم که به تنهایی هر کار انجام بدهند ، از دیرباز گفته شده " دست تنها صدا ندارد . از حضور شما و دیگر دوستان و همراهان دانایمان در این سامانه خیلی خوشوقتیم . همه بکوشیم دیگران را آگاه کنیم و می توانیم از اینجا بعنوان مرکزی برای ایجاد اتحاد استفاده کنیم . باید آنقدر تعداد زیاد شود که در گفتمان ها ، وقتی بر چیزی اتفاق داریم و راست و درست آن را می دانیم ، خواست ما کافی باشد تا هر نهادی به احترام خواست این تعداد زیاد هم که شده درست کار کند و اعضای قابل قبول و مدیریت کاردان در آن انتخاب شوند که همه اینها سر انجام به تصمیم گیریهای آن نهاد در جهت برنامه ریزی برای آمورزش صحیح و گسترش این هنر رزمی بینجامد .
تا در طلب گوهر کانی کانی
تا در هوس لقمه ی نانی نانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی
هر چیزی که در جستن آنی آنی
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, مرتضی, حسین محمدپور
Time to create page: 0.22 seconds