• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

آشنایی با واژهها
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: آشنایی با واژهها

باسخ‌به: آشنایی با واژهها 11 years, 4 months ago #4075

• mohammad
  • Gold Boarder
  • مهر ، نخستین پدیده دروازه هستی
همراه عزیز ابراهیم ، استاد جلیل زاده قبلا در بحثی دیگر (کامنت 1411) این نگارش را انجام داده اند شاید به شما کمکی بکند:

اقاي محمد من معتقدم اگر حركتي بدون تفكر انجام شود نتيجه و حاصلي نخواهد داشت. بر عكس اگر حركتي با فكر انجام گیرد، حتي با نتيجه منفي و شكست، حاصلي خواهد داشت كه آن تجربه ناميده ميشود.
حالا حلاجي اين تجربه و برنامه ريزي آینده براي گرفتن نتيجه اي بهتر از قبل در ذهن من انجام ميگیرد. پس اگر من به ذهن خود رجوع كنم و تفكري در رابطه با اتفاق اخير به يك حلاجي و نتيجه اي برسم كه با حركت مشابه به حاصلي بهتر از قبل خواهم رسيد رابطه تن و روان را به نقطه دلخواه و نتيجه بخش رسانده ام. از اين معادله روح پرورش داده شده و انرژی مثبت حاصل شده كه اثر مستقيم در جسم و روان من و غير مستقيم در اطراف خواهد داشت. بر اين پایه است كه يارومه مي گوید " فیزیولوژی روح و روان "
با تشکر
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, حمید بروجنی

باسخ‌به: آشنایی با واژهها 11 years, 4 months ago #4076

بادرود
محمدجان من نوشته ات راچند بارمطالعه کردم ولی منظورآن رامتوجه نشدم،یعنی من دررابطه بااین پیام سوالی نپرسیدم ویا ایده ای نداشتم!واگرشمادراین سالن(فلسفه وعرفان)به صفحه های قبل برگردیدونوشته هایم رابخوانیدمتوجه خواهید شدکه من هم بااستادجلیل زاده درموردمطلبشان که فرمودند:اگر حركتي بدون تفكر انجام شود نتيجه و حاصلي نخواهد داشت موافقم.
محمد عزیزلطفاََبه کامنت4054 شماره2مراجعه بفرماییدتاموضوع روشنترشود
سپاس
777
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: آشنایی با واژهها 11 years, 4 months ago #4212

با سپاس از دوست و همراه گرامی رضا (توآ) از مطالبی که در مورد زبان ها پیدایش خط و اعداد نوشتید " ...سومریها، در میان مردم سر زمین های دیگر آن روز گار، تمدنی درخشان داشتند. خط میخی را آنها اختراع کردند و خواندن و نوشتن را می دانستند. روشی را نیز برای شمردن ونوشتن عددها پدید آوردند. " .

خدمتتان شما و همچنین همه دوستان عرض کنم که این فرضیه یعنی پیدایش خط از تمدن سومری ها با کشفیات جدیدی که در سالهای گذشته در منطقه جیرفت کرمان (شهر سوخته ) انجام گرفته زیر سوآل رفته و اولین آثار پیدایش خط در" تمدن آراتا" مشاهده شده که نه تنها قدیمی تر از سومریها بوده اند بلکه بسیاری از چیزهایی که سومریها در اختیار داشته اند در تمدن آراتا قدیمی تر از آنها پیدا شده و آنها از آراتا در هنر و تمدن خود الهام می گرفته اند این تمدن قدیمی و ناشناس در جنوب شرقی ایران کنونی خودمان وجود داشته است . لینک ویدیوی جالبی در این مورد هست که توصیه می کنم مشاهده نمایید

!
تا در طلب گوهر کانی کانی
تا در هوس لقمه ی نانی نانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی
هر چیزی که در جستن آنی آنی
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, mohammad, ابراهیم, حمید بروجنی

باسخ‌به: واژه‌های فارسی در زبان سوئدی 11 years, 3 months ago #4311

• mohammad
  • Gold Boarder
با سلام خدمت استاد عصار عزیز
استاد جمله "زمان اندیشه دارد" یعنی چه؟
با سپاس

باسخ‌به: واژه‌های فارسی در زبان سوئدی 11 years, 3 months ago #4312

• mohammad
  • Gold Boarder
دایره ، گرد، گردش ، دور ، دوران ، چرخش ، پیچش
از آغاز تا پایان و دوباره آغاز، زمین گرد، در حال چرخش به دور خود و به دور خورشید وخوشید به دور...،جهان هم آهنگ وتمام ذرات آن ،ابتدا از ریزترین آن، از دو قسمت ،مرکز و گرد آن ،در حال چرخش ،باعث آن دو نیروی متضاد وتضاد عامل حرکت ، بی حرکتی عامل فنا ،حرکت از مکان به مکان در زمان به حالت دوران (سرعت) رشد آن از مکان به مکان (شتاب ) سیر آن تا بی نهایت ( توان ) و دوباره آغاز . نا هم آهنگی با جهان عامل زوال.
The following user(s) said Thank You: Assar, حمید بروجنی

باسخ‌به: واژه‌های فارسی در زبان سوئدی 11 years, 3 months ago #4314

• Assar
  • Administrator
محمد همراه عزیز منبع آنرا ذکر کنید ا(اگر صوتی هست)
ان را بفرستید با تشکر
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
Last Edit: 11 years, 3 months ago by Jamshid.
Time to create page: 0.14 seconds