• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

سوال از تمامی همراهان
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: سوال از تمامی همراهان

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2444

سلام درود به همه ی رهروان طریقت دانایی
حمید عزیز تاجایی که من میدانم فلسفه خطوط روی لباس استاد میرزایی که درسمت چپ کت ایشان است ومابقی راهدانان درسمت راست کتشان میزنند این است که چون خالق تکنیک ها(خطوط) خودایشان می باشند وزمانی که انسان می خواهداعمال منطقی ومحاسباتی را(مثل خلق تکنیک-کشف مسایل علمی و...)را به کمک نیمکره ی چپ به مرحله ی ظهور میرساند وچون این اعمال(خلق تکنیک) مربوط به نیمکره ی چپ می باشد ایشان به عنوان بینیانگذار وخالق تکنیک آن راسمت چپ میزنند واستادتکنیک هارا ازسمت چپ(قلب) به سمت راست ماانتقال می دهندزیرانیمکره ی راست هنری وقوه ی درک مستقیم می باشد
درنتیجه:گرفتن+انتقال=عکس العمل
777

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2446

عزیز جان آقای ابراهیم، لطفآ فلسفه بافی نکنید. قرار دادن خطوط در سمت چپ سینه دلیل خاصی ندارد. چون که یارومه لباسهای دیگری هم داشتند که خطوط در سمت راست جا گرفته بودند.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, mohsen baoosi, Jamshid, Assar, ابراهیم, مهدی صعودی

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2447

ببخشید استاد لباس کانگ فوتوآ؟یالباس کونگ فوکاراتو؟
777

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2448

آقا ابراهیم چه فرقی میکنه؟ کونگ فو توآ از نیمکره راست مغز ایشان آمده و یا کونگ فو کاراتو از نیمکره چپ؟
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, hamid, مهدی صعودی

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2449

• Assar
  • Administrator
دوست عزیز ابراهیم، جریان سوال های شما جریان مرغ و تخم مرغ، اگه شما میدانید پس چرا میپرسید
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, مهدی صعودی

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2450

استاد من پرسیدم لباسی که شماازاستاد میرزایی دیده اید که درآن خط درسمت راست است برای زمانی بود که کانگ فو تعلیم میدادند یاقبل ازآن همین،فقط نمی دانم چرا موضوعی پیش می آید همه فکر میکنند ما می خواهیم کانگ فورابگیریم یابرتری خودمان راثابت کنیم و...نه استاد من خاک پای همه ی شما هستم واعتراف میکنم همگی شما اساتید ازمن داناترید فقط خواهشی که دارم اینست که عصبانی وناراحت نشوید وتمام اینها راروی نادانی من بگذارید
ببخشید اگرخاطرتان راآزردم
777
The following user(s) said Thank You: mansour kakavand
Time to create page: 0.13 seconds