• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

سوال از تمامی همراهان
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: سوال از تمامی همراهان

رنگ مایگاههای کانگ فوتوآ 11 years, 7 months ago #2163

سلام ودرودخدمت اساتیدگرامی وهمراهان عزیز
استاد جلیل زاده عزیز می خواستم لطف کنیدرنگ 7مایگاه کانگ فوتوآرابیان بفرمایید.
777
The following user(s) said Thank You: حیدرپور, حمید بروجنی

باسخ‌به: رنگ مایگاههای کانگ فوتوآ 11 years, 7 months ago #2184

درود به همه ی رهروان طریقت دانایی به ویژه استادجلیل زاده ی عزیز
منظورمن ازرنگ 7مایگاه این بود
رنگ مایگاه یکم سیاه(من اینوازتایپیک های شماخوندم وبعد فرمودید من به زودی بقییه رنگ های دیگرمایگاههارابیان میکنم)
www.kungfutoa.ca/index.php/fa/forum-3/2/1402
www.kungfutoa.ca/index.php/fa/forum-3/2/...?limit=6&start=6
777
The following user(s) said Thank You: pedram, حمید بروجنی

باسخ‌به: رنگ مایگاههای کانگ فوتوآ 11 years, 7 months ago #2194

"در ضمن رنگ سیاه رنگ مایگاه اول، یعنی تن است که در اوج خود به شالبند مشکی میرسد."

منظور از "رنگ سیاه مایگاه اول" رنگ پشت شال یارومه بود نه اینکه مایگاه ها دارای رنگ باشند. و آن هم به این دلیل است که مهمترین مایگاه کونگ فو توآ مایگاه اول یا تن است.

سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2278

• hamid
  • Expert Boarder
با سلام خدمت تمامی همراهان اساتید وبه خصوص استاد عزیزمان استاد جلیل زاده شاید به نظر شما این سوال کمی ابتدایی وبیجا باشد ولی حال بعداز این همه صحبت درباره توآ و فلسفه و غیره این سوال را از تمامی همراهان دارم چرا از بین همه هنرهای رزمیه مختلف که بعضی ها از لحاظ اهمیت در مرتبه بالاتری نسبت به توآ میباشندحتی المپیکی میباشند توآ را انتخاب نمودید ؟؟این درصورتی است که افراد زیادی برای شهرت و غیره پا به عرصه هنر رزمی میزارند وهدفشان فقط معروف شدن است این سوال را ایا تا به حال از خود پرسید که چرا توآ کار میکنید ؟ چرا حاضرید حتی جان خودرا دراین راه فدا کنید؟ خواهش میکنم درباره سوال من کمی فکر کنید و سوال من را حمل بر بی احترامی ندانید هر نفری از ما که در این تالار گفتگو حضورداریم شاید نظری متفاوت داشته باشیم خواهشمندم پاسخهای خودرا با دلایل مطرح کنید تا بیشتر به اهمیت توآ پی ببریم فقط برای کسانی که شاید این سوال در ذهنشان باشد این سوال را مطرح نمودم و خود به شخصه همواره تنها ورزشی که کار کردم چه حرفه ای چه مبتدی فقط توآ بوده البته خوب است که از هنرهای رزمی دیگر نیز جهت بالا بردن سطح دانش استفاده کرد باتشکر لطفا نقطه نظرات خود را ارایه دهید
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2279

ممنون، سوال كاملاً بجا و خوبيه
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, Jamshid, Assar, hamid, حیدرپور, سعید, حمید بروجنی

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2281

با سلام
اول از حمید عزیر تشکر کنم به خاطر مطرح کردن این سوال.همین سوالی که شما مطرح کردید همیشه در ذهن من بوده وهست که چرا توآ من دلیل های زیادی برای آن دارم .وقتی من میتوانم ورزشی برای کشورم هست وریشه در تاریخ و فرهنگ کشورم دارد و ابداع کننده اش یک ایرانیست ودر این سبک فرهنگ کشورم را به همراه دارم وآیین کشورم را در همه جا برتن دارم و در این سبک احساس غربت نمیکنم با افتخار این سبک را کار میکنم.نکته ی دیگر من هیچ رشته ی ورزشی ندیدم که تکنیک وفرم به این زیبایی وپیچیدگی داشته باشد که ذهن را کاملا مشغول کرده وهم تن را می سازد و هم ذهن را مثلا فرم های تکواندو روی هم تا کمربند مشکی جمع کنیم کلا اندازه ی خط یک یا یکم بیشتر میشود.نکته ی دیگر آن که من هیچ ورزشی را ندیدم که برای هر چیز کوچک یک فلسفه بزرگ داشته باشد در کونگ فو توآ ریز ترین چیز ها دارای فلسفه هست مانند رنگ شال رنگ لباس و...
ولی همه این ها به کنار توآ عشق است و هر کس وارد راه حقیقی توآ شود دیگر نمی تواند آن را ترک کند توآ زندگی را دگر گون میکند ذهن را دگرگون میکند به انسان یاد میدهد که انسان باشد یاد می دهد که از قدرت های درون خوداستفاده و به انسان یاد میدهد که زندگی کند.
توآ
Time to create page: 0.13 seconds