• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

سوال از تمامی همراهان
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: سوال از تمامی همراهان

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2417

یا درود به حمید عزیز
در رابطه با خط ها این طوری که من میدانم فقط خود پروفسور میرزایی به عنوان بنیانگزار سبک خط ها را به سمت چپ کتشان میزدند.در رابطه با یقه گرد در زمان اولیه کار یارومه کلاس یارومه تمام یقه گرد بوده ولی با گذشت زمان با تکاملی که در توسط خود یارومه در توآ اعمال میشد لباس ها یقه دار شدند مانند عکس زیر.
با سپاس
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Farshid Javdan, bilal, Jamshid, hamid, حمید بروجنی

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2420

البته توجه کنید، خط های روی سینه یارومه بصورت آرم مشت توآ بود.

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2421

استاد جلیل زاده ممنون از توضیحتان ٬ با عرض پوزش پس به همین دلیل  روی کت شما بجای خطوط فقط یک آرم  مشت  توآ گلدوزی  شده است ،  فلسفه خاصی دارد یا سلیقه ای میباشد ؟
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2422

• SAEED
  • Gold Boarder
  • گر به خود آیی به خدایی رسی
با سلام و عرض خسته نباشید و با تشکر از جناب حمید بابت سوالشان
در مورد علت انتخاب کانگ فو توآ باید بگویم بارها به آن روزی که برای ثبت نام به باشگاه نزدیک خانه رفتم فکر کردم و بارها این جمله به ذهنم رسید که این من نبودم که کانگ فو را انتخاب کردم بلکه کانگ فو من را انتخاب کرد چراکه من روزی که رفتم برای ثبت نام میخواستم در رشته دفاع شخصی ثبت نام کنم ولی چون مدیر باشگاه حضور نداشت جانشینش به خیال خودش من را در رشته دفاع شخصی ثبت نام کرد ولی بعد از جلسه اول متوجه شدم که اشتباها در کلاس کانگ فو ثبت نام شده ام و همین اشتباه کوچک بزرگترین تغییر مسیر در زندگی بنده بود و هر بار که به این قضیه فکر میکنم خدا را شکر میکنم.
با تشکر
پیروز باشید
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, Jamshid, Assar, hamid, pedram, حمید بروجنی

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2423

در ضمن همه درجاتی که روی سینه یارومه هست من ندارم. ولی به این شکل آرم توآ را خواهم داشت.
مشت، مشت توآست دلیل خاصی ندارد.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Jamshid, Assar, hamid, pedram, حمید بروجنی

باسخ‌به: سوال از تمامی همراهان 11 years, 7 months ago #2432

• hamid
  • Expert Boarder
با تشکر از همه همراهان استاد آیا نظر محسن جان درست است من نیز بر همین باورم که چون راهبر بنیانگذار بودند خطها را به سمت چپ خود زدندوفقط بنیانگذار میتوانند این امر را داشته باشند آیا نشان شاهین نیز فقط مختص بنیانگذار میباشد؟البته در فلسفه ها این ارم را برای جهانبانها اعلام شده که من در صحت ان شک دارم / در زیر عکسی با خط بر روی سمت چپ
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است
Last Edit: 11 years, 7 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, حمید بروجنی
Time to create page: 0.15 seconds