• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

کوانا (خط 6)
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: کوانا (خط 6)

باسخ‌به: کوانا (خط 6) 8 years, 5 months ago #10828

با درود،
بله بعداز افت، تکنیک دفاعی وایماسویتو، با پوشش زیر شکم با دست دیگری برای دفاع ضربه احتمالی حریف زمین خورده انجام میشود.
The following user(s) said Thank You: mahdi hasanzadeh

باسخ‌به: کوانا (خط 6) 8 years, 2 months ago #10873

با درود
استاد در کوانا در محور کیته کینه بعد از انجام این عمل و هنگام چرخش کف دست ها همو لمس می کنن میشه بپرسم این عمل واسه چیه و همچنین بعد ز چرخش و انجام آفما دست باز و کنجما آیا حرکت بعدی سویتو و ضربه از بغل به گرون حریفه یا نوکتون می باشد و آیا حرکت بعدش2 کنجما می باشد؟
با سپاس از وقتی که واسمون میزارید
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh

باسخ‌به: کوانا (خط 6) 8 years, 2 months ago #10874

درود بر شما جناب حسن زاده،
بعداز سه ضربه نوکتون برشی دستها همدیگر را لمس نمی کنند بلکه دست راست زمان چرخش به قسمت خارجی ران پا می کوبد که شتابی به چرخش داده در عین داشتن تعادل لازم قدرتگیری لازم را برای ضربه ایتککیتو بدست آورد. تکنیکهای بعدی را که نام برده اید به نظر من پس و پیش نوشته اید یا اینکه من اینطور برداشت کردم. لطف کنید از ابتدای محور تکنیکها را تشریح کنید تا من به توجیه تک تک آنها بپردازم.

باسخ‌به: کوانا (خط 6) 8 years, 2 months ago #10875

با سپاس از استاد
استاد تشریحشو که نمیدونم تا چقدر درسته و با عذرخواهی درصورت اشتباهاتی که در تشریحم هست
پس از کیته کینه و انجام عمل دست همراه آن 135 درجه چرخش که پاها درهم قفل میشوند سپس ضربه یته کیتو راست سپس پا را عقب گذاشته و ضربه کنجما راست همراه با آفما دست باز را انجام داده سپس پای راست بجلو پیش روی و قلاب پای چپ میشود که همراه آن نپتون از پهلو به صورت حریف با دست چپ زده میشود. دوباره پای راست به عقب برگشته ضربه کنجما و دفاع آفما با پنجه باز تکرار میشود. سپس 2 ضربه کنجما با دو دست زده شده و سپس با عمل دست (که فکر میکنم سویتو راست ) همراه 135 درجه چرخش و ضربه یته کیتو راست را زده و پاها درهم قلاب شده و ضربه سویتو راست و سپس تپتون از پلو با دست چپ زده می شود سپس چرخش و درحالت راتو جهت انجام فن به اصطلاح سم اسبی می ایستیم.
استاد ممنون میشم اشکالاتم رو بگیرین و تشریح بفرمایید

باسخ‌به: کوانا (خط 6) 8 years, 2 months ago #10908

استاد میشه بپرسم فلسفه و یا معنی حرکتی که در ابتدای کوآنا انجام میدیم چیه؟

باسخ‌به: کوانا (خط 6) 8 years, 2 months ago #10909

با درود،
جناب حسن زاده معنی خاصی ندارد.
محور اول کوانا از چند دفاع و ضربه دست شروع می شود، سپس حول یک دایره ضربه های پا به حریف فرضی وارد می کنیم.
Time to create page: 0.19 seconds