• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

کوانا (خط 6)
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: کوانا (خط 6)

کوانا (خط 6) 11 years, 1 month ago #4640

با عرض ادب و احترام
استاد گرامي ببخشيد كه من خيلي سريع مزاحم وقت گران بهايتان ميشوم بهر حال پوزش مي طلبم.
استاد در كوانا يه گاردي داره كه عكس اين گارد را براي شما گذاشتم (به ما گفتند گارد مار) كه بعد از اين گارد دو تا ضربه پا كيتو زده ميشود مي خواستم بفرمائيد سومين ضربه پا ياد كيتو است يا يته كيتو يا به اصطلاح كدام صحيح تر است.و اسم اين محور و گارد را دقيقا بفرمائيد.

باتشكر و از اينكه متصدي اوقاتان شدم دوباره عذرخواه هستم .
Attachments:
The following user(s) said Thank You: mahdi hasanzadeh, ابراهیم, حمید بروجنی

باسخ‌به: تكنيك كوانا 11 years, 1 month ago #4641

ﻣﻦ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭﻩ ﮐﻪ ﻣﯽﺷﻨﻮﻡ "ﮔﺎﺭﺩ ﻣﺎﺭ".
ﺑﻪ ﻫﺮﺣﺎﻝ ﺿﺮﺑﻪ ﺳﻮﻡ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻣﺤﻮﺭ ﯾﺎﺩﮐﯿﺘﻮ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻥ ﺭﺍﺗﻮ ﺩﺭ ﺿﺮﺑﻪ ﺩﻭﻡ .

باسخ‌به: تكنيك كوانا 11 years, 1 month ago #4642

استاد گرامي متاسفانه آموزشها اينجا اينجوري ديگه يكي ميبني بهت ياد ميده مثلا كيتو بزن و وقتي جاي ديگه ميري ميبيني همانجا كه بهت كيتو گفتند هوراياد كيتو ميزنه و استاژ بري يه چيز ديگه ميگن بزنيد.
باور كنيد استاد بعد از 16 سال كونگ فو كاركردن هنور هم بعضي وقتها ميفهمم كه فلان تكنيك را تا الان اشتباه ميزدم
مشكل اينه كه فكر كنم وقتي شاگردان تراز اول يارومه يا خود يارمه از ايران رفتند تكينها اصلي با آنها رفت و الان اين وضع ماست
من سي دي سال 62 شما را دارم با اينكه كيفيت چنداني نداره ولي سعي ميكنم كه هر روز نگاه كنم به همين خاطر هم كيفيت نداره ضربه ها ي كه شبيه بهم هستند را نميتوان تشخيص داد.
باز هم دوباره صميمانه از شما تشكر مينمائيم

تكنيهاي كوانا 11 years, 1 month ago #4712

با احترام
استاد عزيز در كوانا قبل از اينكه 6 ضربه پا را انجام بدهيم 2 ضربه يا دفاع دست اجرا ميگردد كه برخي افراد اورانتو و دوما متو و بعضيها اورانتو و دفاع دوما و برخي اورانتو ومتو و برخي دفاع دوما و متو و..... انجام ميدهند لطقا بفرمائيد كه چه تكنيكهاي در اين قسمت اجرا ميشود.

با سپاس
The following user(s) said Thank You: Jamshid

باسخ‌به: تكنيهاي كوانا 11 years, 1 month ago #4714

ﻫﺮﺩﻭ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﺘﻮ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ، ﺍﻭﻟﯽ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﺩﻓﺎﻉ ﺍﺯ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺑﻪ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﺘﻮﯼ ﺣﺮﯾﻒ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺍﭘﺮﮐﺎﺕ ﺯﺩﻩ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﺩﻭﻣﯽ ﻣﺘﻮ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺣﺮﯾﻒ ﺑﺎ ﺯﺍﻭﯾﻪ ﺑﺪﻥ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺸﻪ .

باسخ‌به: تكنيهاي كوانا 11 years, 1 month ago #4715

با تشكر از استاد عزيز كه هميشه پاسخگو سوالات بنده هستيد.
The following user(s) said Thank You: Assar, ابراهیم
Time to create page: 0.19 seconds