• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

با چی مبارزه میکنیم؟
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: با چی مبارزه میکنیم؟

با چی مبارزه میکنیم؟ 8 years, 11 months ago #8302

• pedram
  • Platinum Boarder
درود بر استاد.اول یک‌گله دارم و اینکه در یک سخنرانی در سایت گفته بودید که خود را در سطحی‌نمیدانید که ورزشهای رزمی‌دیگر را نقد کنید.اما این درست نیست.کسی به جزو ‌برترینهای رشته قدرتمند توا هست میتواند در این مقام‌باشد.دوما یک‌مسله هست به عنوان پیشنهاد اگه لایق بدونید به شما بگم.کسانی میگویند ما مسابقه را قبول نداریم و مبارزه میکنیم.و‌استناد انها سخنان یارومه است.و این کاملا درست است.اما به گفته خودتان با چی و‌با کی.من پاسختان را میدهم.بامعضلات انسانی و جهانی مثل فقر ظلم‌بیکاری و از همه ‌مهمتر نادانی.حال اگر‌مسابقاتی برگزار شود و‌ تماشاچیانی را جذب‌کند و‌ درامد زایی‌شود و این درامد یا قسمتی از ان را صرف مبارزه با این معضلات از طریق کمک به سازمانهای مریوط‌به ان شود ما مبارزه نکرده ایم؟.به‌نظرم من از طریق‌مسابقه یا نمایش مبارزه هم‌کرده ایم.فکر نمیکنم منظور استاد از مبارزه در قرن بیستم‌و‌بیست یکم مبارزه با دست و‌پا بر علیه بدیها بوده باشد.باعث افتخار است که نظر شما ذو دراین پیشنهاد بدانم.سپاسگزارم.

باسخ‌به: با چی مبارزه میکنیم؟ 8 years, 11 months ago #8304

• Amir kasra
  • Senior Boarder
با درود جناب پدرام و با اجازه از استاد جلیل زاده عزیز
یک سخن از یارومه پروفسور ابراهیم میرزایی هست که میگویند: نبرد پادافره آتش افروزانی است که راه و رسم زندگی نخواهند و ریشه اندیشه را بگسلند. حال با این تفاسیر معلوم است که ما با چی مبارزه میکنیم. ولی در مورد مسابقه...شما دقت بفرمایید استاد میرزایی بنا بر زمان و شرایط موجود سخن می گفتند و شما شرایط آن زمان که این سخن گفته شده را در نظر داشته باشید .ولی نظر شخصی من در رابطه با مسابقه این است که باعث میشود نقاط قوت و ضعف خود را بیابیم و بتوانیم بهتر عمل کنیم.
با تشکر از استاد جلیل زاده و همه همراهان طریقت دانایی توآ
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, حامدعدالتي, عادل مرتاضی
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.35 seconds