• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

آیا مبارزاتی که در قدیم انجام میشده آزاد بوده؟
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: آیا مبارزاتی که در قدیم انجام میشده آزاد بوده؟

آیا مبارزاتی که در قدیم انجام میشده آزاد بوده؟ 8 years, 12 months ago #8171

سلام استاد.آیا مبارزاتی که در قدیم انجام میشده آزاد بوده؟ یعنی مثل الان که ساق بند یا کلاه و یا وسایل مبارزه میبندن نبوده و مبارزه بدون این ها انجام میشده؟ تشکر
The following user(s) said Thank You: حیدرپور, حامدعدالتي

باسخ‌به: آیا مبارزاتی که در قدیم انجام میشده آزاد بوده؟ 8 years, 12 months ago #8173

سلام و درود،
نه عزیز من هیچی نداشتیم ، وقتیکه ساق پاهامون یا ساعدمون آسیب میدید و باید به تمرینات ادامه میدادیم از ابر و مقوا استفاده می کردیم .

باسخ‌به: آیا مبارزاتی که در قدیم انجام میشده آزاد بوده؟ 8 years, 12 months ago #8175

سوالات دیگری که از شما استاد عزیز دارم اینکه اگه بخوام ساق پام قوی بشه باید چیکار کنم و سوال بعدی اینکه آیا شما اون زمان به صورت و سر هم مشت میزدید یا خیر؟ با تشکر
The following user(s) said Thank You: حیدرپور

باسخ‌به: آیا مبارزاتی که در قدیم انجام میشده آزاد بوده؟ 8 years, 12 months ago #8183

سلام.استاد خواهش میکنم به سوالات بالای من جواب دهید.ممنون

باسخ‌به: آیا مبارزاتی که در قدیم انجام میشده آزاد بوده؟ 8 years, 12 months ago #8185

جناب هادی بیشتر پاسخها مانند همین پرسش قبلی شما قبلا بارها داده شده، لطفا قبل از طرح پرسش مقداری وقت بگذارید و گفتگو های پیشین مطالعه کنید.
سپاس
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, حیدرپور, حامدعدالتي, kazem

باسخ‌به: آیا مبارزاتی که در قدیم انجام میشده آزاد بوده؟ 6 years ago #11161

• jason li
  • Senior Boarder
سلام همراه گرامی برای تقویت ساق باید تمرینات مربوطه انجام شود .و اما درموردی که گفتید به سرو صورت هم مشت میزدند اصلا درست نیست
ضربه زدن به بدن در اصول بدنسازی وجود دارد که برای تقویت ماهیچه و سفت شدن بدن استفاده می شود
ying yang
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.18 seconds