• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

اسیب دیدگی دیسک کمر
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: اسیب دیدگی دیسک کمر

اسیب دیدگی دیسک کمر 9 years, 2 months ago #7925

دوستان سلام وعرض ارادت من چند وقت قبل در حال تمرین کردن و پریدن از مانع دچار اسیب دیدگی کمر شدم که بعد از چند وقت استراحت کردن بهبودی کامل حاصل نشد و با مراجعه به پزشک و گرفتن عکس mriدیده شده که دیسک شماره 5 یه مقدار بیرون زدگی داره و دکتر یه سری قرص و فیزیوتراپی و اب درمانی تو استخر را برا من نسخه پیچت

نگرانیم اینه دوستان که بعد از سپری کردن نتونم کونگ فو دوباره تمرین کنم دوستان ایا این موضوع کامل حل میشود ایا روشی یا راحلی برای بهبود هستش یا اینکه خدای نکرده باید قید کونگ فو رو بزنم حتی وقتی بهش فکر میکنم برام زجر اوره اگه کسی از دوستان خوصصا استاد بزرگمون راهنمایی خاصی دارن بفرماییند خوشحالم میشم با تشکر وسپاس
The following user(s) said Thank You: Assar, نیماامین

باسخ‌به: اسیب دیدگی دیسک کمر 9 years, 2 months ago #7952

• mohammad
  • Gold Boarder
  • مهر ، نخستین پدیده دروازه هستی
سلام آقای سید مهدی
شما باید به متخصص ستون فقرات مراجعه کنید که با کمک یه سری دستگاه و بعضی حرکات و ورزش های ویژه میتوانند بیماری شما را کاملا مداوا کنند. اگر در تهران سکونت دارید دکتر هوشیاری در تهرانپارس (جشنواره) پزشک خوبی هستند.
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, نیماامین, سیدمهدی

باسخ‌به: اسیب دیدگی دیسک کمر 9 years, 2 months ago #7964

باسلام خدمت محمد جان عزیز با تشکر از جواب شما من به دوتا از فوق تخصص های طب فیزیکی مراجعه کردم فعلا فیزیوتراپی میرم وتا ببینم چی میشه به یاری خدا
The following user(s) said Thank You: Assar, mohammad

باسخ‌به: اسیب دیدگی دیسک کمر 9 years ago #8125

[b][b][b]با سلام خدمت همه همراهان
آقا مهدی عزیز به جرات میتونم بگم بیرون زدن دیسک کمر رو پزشکان نمیتونن درمان کنن مگر به احتمال و افراد فلیلی.
تنها راهکار اونها عمل کردنه که برادرانه میگم هیچوقت هیچوقت تن به عمل جراحی نده!پدر بنده مدتها از این درد رنج میبرد که هرچه اصرار کردم قبول نکرد و عمل جراحی انجام داد و الان خوب که نشد هیچ بدتر هم شده!و این عمل جراحی رو دوبار با پزشکان متعدد انجام داد!
بعد از اون عمل شنیدم که در طب سنتی درمان ساده ای وجود داره که البته شخص طبیب باید قهار باشه تا بتونه دیسک رو سر جاش بذاره!منتها اگه عمل جراحی کرده باشه دیگه کاری نمیشه کرد!
دایی بنده هم دچار همین درد شد!البته از مهره های وسط ستون فقرات!
شاید باورت نشه اما من چند بار همون حرکات ساده رو روی داییم انجام دادم و بهبودی حاصل شد!
البته مهره های چهار و پنج کمر در نقطه ای از بدن هستن که برای جا انداختن دیسک باید خیلی مهارت داشت و فعلا از من برنمیاد!ولی اگه در وسطای ستون فقرات می بود کار راحتتر بود!متاسفانه این درد بیشتر از ناحیه عصب سیاتیک بوجود میاد و بیشتر پاهها رو تحت تاثیر قرار میده و گاه بی حس میکنه!
آدرس یک شخص رو از دوستان گرفتم که در شهر کرمانشاه ساکن هست که ظاهرا مدتهاست مشغول درمان کردن دیسک کمر هستش!
اگه خواستی بگو تا آدرس و شماره تلفنشو تقدیم کنم.ان شاالله که درمان حاصل بشه بهرحال عمل جراحی که نمیکنه و اگه درمان هم نکرد این هم روی درمانهای قبلی!من از کسی آدرسو گرفتم که خودش درمان شده!
در قسمت پروفایلم هم آدرس ایمیلم هستش هم آدرس وبلاگم. از هر طریق که صلاح دونستی خبر بده ....

باسخ‌به: اسیب دیدگی دیسک کمر 9 years ago #8126

بردارم من واسه دیسک کمرش هرجا رفت گفتن فقط عمل
ولی اون با طب سوزنی، آب درمانی، لیوان زنی و جا انداختن بعد کمی بیشتر از یکسال بهبودی زیادی پیدا کرد
The following user(s) said Thank You: نیماامین
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.22 seconds