• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

لباس و رنگ آن
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: لباس و رنگ آن

باسخ‌به: لباس و رنگ آن 9 years, 1 month ago #8038

درود،
کونگ فو کاراتو شروع کار یارومه برای ایجاد و آماده کردن سبک و استایل خود بود . البته کونگ فو کاراتو در آن زمان وجود داشت و در سطح جهان هم کار میشد. ولی نه به این شکلی که ما کار میکنیم.
در مورد لباس آن چیزی نمی تونم بگم ، بخاطر اینکه از یک ینیفرم مشخصی پیروی نمی کردند.
اما استاد میرزایی بخاطر کاراته کا بودن و تدریس آن در ارتش از لباس کاراته استفاده می کرد (بیشتر موقعه ها رنگ سیاه) .
برای شروع هم شاگردان ایشان لباس سفید کاراته به تن میکردند که به مرور شکل و رنگ آن تغییر کرد.
اخلاق استاد بخاطر اینکه نظامی بودند کاملا مشخصه که چگونه بود ولی همیشه با احترام و ادبیات محترمانه صحبت می کردند. ولیکن فرمانها شکل و شمایل نظامی داشت یعنی بی برو برگرد باید اجرا میشد.
Last Edit: 9 years, 1 month ago by Mostafa Jalilzadeh.

باسخ‌به: لباس و رنگ آن 9 years, 1 month ago #8040

• Amir kasra
  • Senior Boarder
با تشکر شما استاد بزرگوار و متشکرم از وقتی که برای پاسخ دادن به سوال بنده گذاشتید .
با تشکر فراوان
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh

باسخ‌به: لباس و رنگ آن 9 years ago #8162

• Amir kasra
  • Senior Boarder
با درود.
استاد ببخشید اگه روی پیراهن خط ها را نزنیم مشکل ندارد؟در زمان یارومه اشکالی نداشت؟
The following user(s) said Thank You: Assar, حامدعدالتي

باسخ‌به: لباس و رنگ آن 9 years ago #8165

نخیر اشکالی ندارد
The following user(s) said Thank You: Assar, Amir kasra

باسخ‌به: لباس و رنگ آن 8 years, 10 months ago #8708

با سلام
استاد میشود در مورد کتی که یقه ی آن نیمه تنه است منظورم مثل کت قدیمی ها کاملا باز نیست برام توضیح بدید ؟ منظورم کتی که در بخش آموزش بر تن دارید. استاد من میگوید که این کت قبلا طراحی شده توسط یارومه و فرصت رو نمایی نبوده . استاد میخواستم بدونم باید درجه ای داشته باشیم که این لباس بپوشیم؟

باسخ‌به: لباس و رنگ آن 8 years, 10 months ago #8711

با درود،
آقای نیاکان استادتون درست گفته اند. این لباس آخرین طرحی است که یارومه برای همراهانشون در نظر گرفته بودند که با بسته شدن و دستگیری ایشان به مرحله اجرا در نیامد ولی چون من کاملا در این رابطه بودم طرح ایشان را دنبال کردم و از آن زمان لباس توآی خود و همراهانم را اینچنین تهیه می کنم.
پوشیدن لباس مشگی احتیاج به درجه خاصی ندارد و استادان و بایارومه میتوانند از رنگ سرخ استفاده کنند.
The following user(s) said Thank You: حامدعدالتي, hassan
Time to create page: 0.17 seconds