• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

رده بندی و درجات کونگ فو توآ
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: رده بندی و درجات کونگ فو توآ

باسخ‌به: دور اول شالبند سبز ها 11 years, 7 months ago #2325

• omid
  • Fresh Boarder
باسلام خدمت استاد
استاد آیا برای آموزش خطوط زمان معین هست؟یااینکه همراه به نسبت به توانایی خودش بیشرفت میکنه؟

باسخ‌به: دور اول شالبند سبز ها 11 years, 7 months ago #2344

سلام - آقای رحیمی  امکان آپلود فقط برای ادمین وبسایت میباشد
از استاد جلیل زاده و یا از جناب عصار درخواست کنید
من میتوانم این مصاحبه را برایتان ایمیل کنم 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: دور اول شالبند سبز ها 11 years, 7 months ago #2368

سلام آقای جلیل زاده
در مورد این ناسازگاری های ح ک و م ت بر سر راه آموزش شما و تکمیل آن.....آن زمان شما یک منبع جهت آموزش داشتید اما ما الان چندین منبع آموزشی داریم که هیچ یک تعلیمات دیگری را قبول ندارند.....اگه فدراسیونی کار کنیم شما تایید نمی کنی و استاد خودم ...تعلیمات استاد خودم را کار کنم فدراسیون والبته فکر کنم شما هم با توجه به فیلم 7خط تان قبول نکنید...تعلیمات شما را استفاده کنم استادم و شاید هم فدراسیون قبول نکند حالا اگه بخواهیم سبک ها را هم به رسمیت بشناسیم مشکل خیلی گسترده تر میشود.

حالا درسته که با زحمات شما و آقای میرزایی در زمان جنگ ما هم اکنون در آرامش زندگی میکنیم اما با این جنگ یا بهم ریختگی تعالیم چکار کنیم....که اشک آدم در میاره؟

باسخ‌به: دور اول شالبند سبز ها 11 years, 7 months ago #2369

با درود،
بنظر من اگر اعتراض ها بیشتر بشه و تداوم داشته باشه، بلاخره مجبورند به حرف مردم گوش کنند و ترتیب اثر دهند. ولی اگر هر کس به کار خودش باشه و از زیر مسولیت شانه خالی کنه اوضاع از این هم که است بدتر خواهد شد.
زحمات من و امثال من زمانی به بار خواهد نشست که امثال شما در داخل ایران از مسولین بخواهید که در رفتار و کردارشون دگرگونی انجام بدهند.
پیروز باشید.
Last Edit: 11 years, 7 months ago by Mostafa Jalilzadeh.

باسخ‌به: دور اول شالبند سبز ها 11 years, 7 months ago #2372

آقای امید هیچ محدودیتی برای یادگیری خطوط وجود نداره و برای همین ما در کونگ فو توآ ارشدیت را با پایه ی زمان بدست آوردن درجه و یا شال میدانیم.
بنابرین پیشرفت در توآ فقط تابعه زحمت، کار و کوشش فردی استوار است.
Last Edit: 11 years, 7 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Jamshid, omid, حمید بروجنی

درجات وآرم ها 11 years, 7 months ago #2836

درودبه همه ی رهروان طریقت دانایی وخسته نباشید به استاد جلیل زاده عزیز
استادلطفا معنی ومفهوم این آرم هاراتوضیح دهیدواگرامکان داردبگویید یارومه ازچه سالی این آرم هاراجایگزین آرم های دیگرکردند؟
777
Time to create page: 0.27 seconds