• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

بی مورد = بیمورد
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: بی مورد = بیمورد

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 10 years, 1 month ago #7136

• mohammad
  • Gold Boarder
  • مهر ، نخستین پدیده دروازه هستی
سلام خدمت استاد جلیل زاده و تمامی همراهان
خواستم بدونم کسی این شخص رو میشناسه؟
Attachments:

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 10 years, 1 month ago #7137

آقای محمد ، با درود
ایشان آقای کامران گرامی نژاد هستند
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, mohammad, صمد پورمحمدي, معین

باسخ‌به: بی مورد = بیمورد 8 years, 10 months ago #8522

Jamshid wrote:
با درود این پاسخ برای فردی به نام آقای آریا می باشد :
هم میهن گرامی این سایت آموزشی هست و از مسائل بی حاصل و حاشیه ای دوری می کند و آنچه که شما به عنوان پرسش و پاسخ عنوان کردید وانتقاد نمودید همگی نمونه های بارز این گونه حاشیه سازی ها در گذشته بوده اند که سعی شده است از آنها دوری شود . اول بدانید که شما نمی توانید تصمیم بگیرید که چه کسی پاسخ شما را بدهد یا ندهد می خواهی 10 ساله باش و یا 80 ساله فرقی نمی کند همه در برابر قانون و اخلاق برابر هستند . در اینجا همه اعضا حق دارند به سوالات و یا انتقادات پاسخ دهند . از نظر من انتقادات شما وارد نیست و شما نیز وارد حاشیه می شوید و سعی در طرفداری از شخصی خاص دارید و منطق خودتان را نقض می کنید ! اگر هم قصد درد دل و یا انتقاد خصوصی دارید هم شماره تلفن استاد و هم ای میل ایشان موجود هست از آن استفاده کنید لطفا . برای اینکه وارد حاشیه نشویم باید عرض کنم که تا زمانی که مشخص نشود واقعا چه کسی هستید و فعالیتهای رزمی شما چه بوده اند سخنان و انتقادات شما اعتبار نخواهند داشت و ارزش پی گیری و صرف انرژی را نخواهند داشت . اگر دل سوز کونگ فو توآ هستید لطفا شجاعانه خود را معرفی کنید و با منطق و قانون پرسشهایتان را مطرح کنید . برای بحث خصوصی و یا درد دل هم مستقیم با استاد تماس بگیرید . موفق باشید .

درود بر شما آقا جمشید
تا جایی که من اطلاع دارم شخص دیگری به غیر از من با نام آریا در سایت نیست!!!
اگر قبلا کاربری با این نام در سایت بوده است من نمی توانستم با نام آریا در سایت ثبت نام کنم ، زیرا تا جایی که من می دانم و در سایتها این روال و شیوه هست در یک سایت 2 اسم مثل هم و کاملا شبیه هم نمی تواند وجود داشته باشد ، البته من تاریخ پست شما را دیدم و اگر قبلا شخصی به اسم آریا در سایت بوده قبل از ورود من بوده است و در آن تاریخ من عضو سایت نبوده ام.

خواهشا برای اینکه بیبن دوستان در مورد بنده سوء تفاهمی پیش نیایید ، پست خود را اصلاح فرمائید و اگر افرادی قبلا در سایت بوده و حذف شده اند بیان فرمائید و نام کاربری آنها را حذف کنید.
با سپاس آریا هخامنشی.

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 8 years, 9 months ago #8840

• حسین
  • Platinum Boarder
  • گر به خود آیی به خدایی رسی به خودآ
با سلام
جناب علیرضا جو سایت را ملتهب نکنید شما با این حرفها
(در بسیاری از سایت های و نوشته های برادران حزب الهی! و همینطور بلاگ ها و سایت های خبری و رسانه ای آنها مطالب و تهمت هایی زیادی وجود دارد که آنها را به استاد میرزایی نسبت میدهند، و از اینطریق فکر جوانان امروز را نسبت به توآ کاملا مسموم مینمایند، تا بتوانند از طریق به فساد کشیدن شخص بنیانگذار، ریشه ی توآ را بزنند)

به خودتان توهین کردید یه کلاغ و دو کلاغ کردن در نقل گفتها درباره یارومه ربطی به حزب الهی و غیر حزب الهی بودن ندارد شنیده ها را همه می شنوند و میگویند
شما مانند دیگران سعی کنید این تهمتها را از استاد دور بکنید چون مدرکی بر علیه استاد نیست

بدرود

باسخ‌به: رده بندی ها در کونگ فو توآ 8 years, 7 months ago #10372

جناب حسین آقا ما این چیزها و مطالب کذبی رو که راجع به یارومه مطرح میشه در جاهای دیگه به جزء وب سایت های برادران ارزشی و حزب الهی و بطور سیستماتیک در جاهایی به جز روزنامه ها و نشریات نظام نخونده و ندیدیم و این مطالب در این وب سایت ها و نشریات خیلی خیلی بیشتر از جاهای دیگه به چشم میخوره.
به اندازه کافی 36 ساله جو برای همه کس و همه چیز که از نظر حضرات و آقایون غیر خودی هستند ملتهب هست که دیگه فرصتی برای ما نمی مونه که بخوایم جوی رو ملتهب کنیم.
اون چیزی رو که در داخل داریم میبینیم و میخونیم بازگو میکنیم و مسلمه که سند و مدرکی علیه استاد نیست ولی خوب کسانی که شما بهتر از میشناسید استاد سند و مدرک سازی هستند.
بنده طرفدار نظام و حکومت و اندیشه سیاسی خاصی نیستم که چشمم رو به روی حقایق ببندم.
با تشکر

باسخ‌به: حکاياتی زیبا 6 years, 1 month ago #11114

• jason li
  • Senior Boarder
من تا حالا ندیدم که در یوگا رقص کنند وای که شما چه چیز های هچل هفتی می گویید من مطمن هستم که خودتان نمی دانید چه می گویید همراه گرامی اگر یه نگاهی به نوشتهی شما شود کرتان فقط شبه پراکنی است
ying yang
Time to create page: 0.27 seconds