• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

اخذ نمايندگي كانون پرورشي تن و روان
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: اخذ نمايندگي كانون پرورشي تن و روان

باسخ‌به: طراحی لوگوی کانون 9 years ago #8150

سلام استاد عزیز
میخواستم از شما بابت استقبال از پیشنهادم درمورد استفاده از نماد شاهین در لوگوی کانون تشکر کنم واقعا برای من باعث افتخار و خوشحالی هست که پیشنهادم توسط استاد بزرگ کونگ فو توآ و فنی ترین شاگرد پروفسور میرزایی پذیرفته میشه.این موضوع برای من بعنوان یه خاطره و اتفاق شیرین برای همیشه در ذهنم خواهد ماند....با کمال احترام.. توآ
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Farshid Javdan, mohammad, حامدعدالتي, kazem

اخذ نمايندگي كانون پرورشي تن و روان 8 years, 11 months ago #8279

• Kamran.sh
  • Junior Boarder
با سلام خدمت استاد جليلزاده احكام شما در ايران اعتبار داره و براي گرفتن نمايندگي كانون پرورشي تن روان چه مراحلي بايد طي كرد و نحوه گرفتن حكم مربيگري از شما به چه صورت است با سپاس فراوان كامران شهنوازي از سيستان و بلوچستان شهرستان چابهار
The following user(s) said Thank You: اصغر خاوری

باسخ‌به: اخذ نمايندگي كانون پرورشي تن و روان 8 years, 11 months ago #8281

با درود ،
کانون ورزشی و پرورشی جزو سازمان ورزش ایران و متعاقبا جزو فدراسیون های رزمی در ایران نیست ، در نتیجه احکام آن شاید مورد تایید رسمی سازمان ورزش ایران نباشد ولیکن برای تاییده آن خود شما باید اقدام کنید.
برای آموزش و سود بردن از آموزشهای کانون ابتدا شما باید عضو آن باشید تا دسترسی به بخش آموزشها را بدست آورید ، سپس از اصول کلاسیک و پیش آناتاوا برای شروع و ارتقا فنی خود اقدام بفرمایید.
The following user(s) said Thank You: حامدعدالتي, kazem, اصغر خاوری , shayan

باسخ‌به: اخذ نمايندگي كانون پرورشي تن و روان 8 years, 8 months ago #9997

باسلام خدمت استادبزرگوارم
استادبنده مخلص شما میلادعباسپورم ازاستان آذربایجانشرقی شهرستان بناب
استادمن خط7 کونگ فوکارکردم وتابحال سایه ای هیچ مربی بالا سرم نبوده وهیچ احکام فنی هم دریافت نکردم
میشه من فیلم های ازخط1تا7رابراتون ارسال کنم تا شمااگر قبول کردید برای من از احکام های خودتون بدهید
توآ
Time to create page: 0.09 seconds