• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

گفتگوی همراهان
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: گفتگوی همراهان

باسخ‌به: استاد دهقانیان 9 years ago #8186

• pedram
  • Fresh Boarder
با سلام و تشکر از پاسخ شما استاد گرامی

حتما همینطور است که شما می فرماید

به هر حال جنابعالی بهتر می دانید سرنوشت توا چه شده است....
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, حامدعدالتي

گفتگوی همراهان 9 years ago #8202

• Amir kasra
  • Senior Boarder
با درود و سلام خدمت استاد جلیل زاده و همه همراهان
استاد ببخشید من خیلی دوست داشتم یک عکس از یارومه با لباس کونگ‌فو داشته باشم .میخواستم ببینم اگه مشکلی نیست میشه یک عکس از یارومه رو تویه پست ضمیمه کنید.
با تشکر فراوان

گفتگوی همراهان 9 years ago #8205

عزیزم نام یارومه رو در گوگل تایپ کن تمام عکسهای موجود ایشان را در اختیارتان قرار می دهد.
The following user(s) said Thank You: Amir kasra, AFSHIN REZAZADEH

گفتگوی همراهان 9 years ago #8206

• Amir kasra
  • Senior Boarder
با درود
استاد من را ببخشید که گاهی اینچنین سوال می پرسم . من در استفاده از کامپیوتر مهارت کافی ندارم.

گفتگوی همراهان 9 years ago #8214

• behjoo
  • Fresh Boarder
با سلام خدمت استاد جلیل زاده. میخواستم بپرسم آیا شما آقای حسن ابراهیمی را میشناسید؟ و اگر میشناسید آیا ایشان از شاگردان یارومه بوده؟ درحال حاضر فعالیت دارند؟واینکه لطفا نظرتونو درباره ایشون بیان کنید. باتشکر فراوان از استادبزرگ آقای جلیل زاده- رودباری

باسخ‌به: يم مه 9 years ago #8222

• آريا
  • Platinum Boarder
  • ازاد زندگي كن ، سربلند بمير
جناب عصار با سلام.با شناختي كه از روحيه شما دارم مي دانم كه با كوچكترين انتقادي برآشفته مي شويد،اما حرف حق را بايد گفت. به قول خودتان گر مرد رهي ميان خون بايد رفت. ما قسم جضرت عباس را باور كنيم يا دم خروس را.اين نردبان خطها كه مرتب تكرار مي كنيد روي سينه آقاي بابك توسلي ارشد ترين شاگرد استاد جليل زاده هم وجود دارد چرا به آن هيچگاه اشاره نمي كنيد.همچنين چرا به اين مسئله كه همين شخص در كتاب خودش از مصطفي دهقانيان به نام استاد ياد مي كند هم حرفي نمي زنيد.بنده شخصا در كلاش بودن دهقانيان شك ندارم. زيرا متاسفانه آغاز كونگ فو توآي بنده با اين نامرد و شاگرد بدتر از خودش حسين امير اعظمي بود كه البته مرحوم شدند و خدايشان بيامرزد. انتقاد ديگري هم به شما دارم و آن اين است كه آيا در دانشكده به شما نياموخته اند كه اگر چيز ياز كسي فرا گرفتيد حرمت آن را پاس بداريد. تا قبل از اينكه بنده براي شما و دوستانتان كامنت بگذارم كه معناي « يم مي » و « هنا » كونگ فو چيست هيچكدام از شما در هيچ پستي به اين مطلب اشاره اي هم نكرديد. اما ديدم در يكي از كامنتها به اين مطلب پرداختيد بدون اينكه بگوئيد از چه كسي اين مطلب را فرا گرفته ايد.حال اگر باز بيائيد و اعلام كنيد كه اين مطلب از شماست، پس خواهش مي كنم ادامه آن را هم بيان كنيد كه چرا كلمه يم مي براي آن فيلم انتخاب شد يا از طرف يارومه بيان گرديد.جانشين حقيقي يارومه نه همايون ات و نه هيچ كس ديگر، جانشين حقيقي كسي است كه وارث علم يارومه باشد. در جايي خواندم كه نوشته ايد يارومه بايد در اوتايمي جانشين خود را معرفي كند.شما خودتان مي گوئيد يارومه تير خورد و ديگر كار نمي كند پس چه توقعي داريد.وانگهي چطور يك راهبر حق ندارد كه جانشين خود را انتخاب كند.لابد شما از او بيشتر مي فهميد. اگر اينگونه است چرا راهبر با كت و شلوار شال سبز به كمرراهدانان مي بست. من براي شما و استاد جليل زاده و ديگر دوستانتان احترام زيادي قائلم اما در برخي از اوقات واقعا رفتار غلطي با ديگران داريد.تا يك نفر حرفي مي زند شما با توهم دشمن او را دشمن خود خطاب مي كنيد اين مفهوم گيرندگي نيست. امثال دهقانيان و سلامي به اندازه كافي روي اعصاب مردم هستند.راستي يك نكته، آيا هيچ به اين موضوع فكر كرده ايد كه از ابتداي تاسيس توآ به اين طرف هيچ دو تا شالبند سبز پيدا شده كه با هم مشكل نداشته باشند.چرا سبكهاي ديگه اينطوري نيست.آيا يارومه دانسته همه را با هم دشمن كرده بود.حالا نيائيد پيام بدهيد كه خودت را معرفي كن. دانستن اينكه من كيستم چه سودي به حال شما دارد.يك بنده خدا كه سالهاي درازي از عمر خودش را وقف توآ كرد.ان شاء الله خداي متعال مه ما را به حقيقت راهنمون شود.بابت زحماتي كه براي انتقال دانش يارومه به ديگران متقبل مي شويد پيشاپيش از شما و بقيه همراهان تشكر مي كنم. توآ
گنگ خواب ديده
Time to create page: 0.16 seconds