• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

گفتگوی همراهان
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: گفتگوی همراهان

گفتگوی همراهان 9 years ago #8169

یعنی امکان داره که هنوز هم کونگ فو کار کنن؟
The following user(s) said Thank You: حامدعدالتي

گفتگوی همراهان 9 years ago #8170

نخیر فکر نکنم.

باسخ‌به: استاد دهقانیان 9 years ago #8177

• pedram
  • Fresh Boarder
با سلام

استاد عزیز من تمام مطالبی که در مورد اقای دهقانیان بیان کرده بودید را خواندم ولی برایم قابل درک نیست که چرا همانگونه که شما می گوید اقای دهقانیان دنبال سود جویی است ایشان مسابقات کشوری سبک خودشان را رایگان برگزار می کنند و حتی برای اموزش بسیاری از همراهانشان وجهی نمی گیرند

جالبه که اقای گرامی نژاد فیلم خط 1 را به قیمت 6000 تومان در سال 85 به فروش می رساندند ولی اقای دهقانیان 10 خط توا را با قیمت 4000 تومان در سال 85 عرضه کرده اند

یکی از دوستانم گفت دهقانیان اگر ببیند کسی بدون لباس رسمی توا تمرین می کند ..بدجور عصبانی می شود و برخورد سختی می کند ...ایا این موضوع غیر عادی نیست برای کسی که دنبال پول همراهان است

جالبتر اینکه شنیدم ایشان احکام فنی را می خواهند به رایگان به همراهانشان تقدیم کنند

واقعا ایشان هدفشان نابودی تواست ایا؟

چرا شما در ایران فعالیت نمی کنید مانند دهقانیان که ما دلگرم به حضور شما باشیم

باسخ‌به: استاد دهقانیان 9 years ago #8178

با درود،
جناب پدرام من فکر می کنم شما خیلی جوان باشید که این چنین فریب افرادی همچون دهقانیان را می خورید . این روباه مکار (دهقانیان)خوب بلده که چگونه عقل و هوش جوانان و نوجوانان را برباید.
بنظر من اگر قرار بر قیاس باشه دهقانیان اصلا نباید وجهی برای ۱۰ خط خود در مقابل خط یک آقای گرامی نژاد دریافت کند . آقای گرامی نژاد حداقل اینکه از شاگردان استاد میرزایی هستند ولی دهقانیان حتی یک لحظه هم در کلاس پرفسور میرزایی حضور نداشته ، بنابراین اصلا در حد نوشتن و نشر دادن چیزی در رابطه با کونگ فو توآ نیست. همین مورد در برگزار کردن مسابقات و کلاسداری ایشان هم دلالت دارد.
مورد دیگری که شما می فرمایید که "اگر ایشان کسی را بدون لباس رسمی توا ببیند عصبانی میشود" باید به توجه شما برسانم که این فرد اولین کسی است که بنیان لباسهای رنگ و وارنگ را گذاشته از جمله لباس سفید که مخصوص راهبر است ، پوشیدن شنل و چکمه تا زیر زانو و بستن حدبند و شلوار قرمز و چسباندن نردبان بروی سینه و ادعای فارغ التحصیلی از دانشکده انشاء تن و روان بدروغ و و و و
در ضمن ایشان بنیان گزار فروختن احکام سفید در داخل و خارج از ایران هستند .
The following user(s) said Thank You: Patrizia, حامدعدالتي, kazem, عادل مرتاضی, pedram

گفتگوی همراهان 9 years ago #8180

سلام
تو اون فابل یارومه بعد گفتن این صحبتها خودشونم گفتن"این راز گونگ هست و من نمیدونم چیه"!!!!!!!!!!!
منظور یارومه از گونگ ظاهرا همون معنای ظاهری اون هست یعنی چیزی که حقیقتش معلوم نیست!چه این نخوردن تیرها از عکس العمل سریع بوده باشه یا هرچیز دیگری .بهرحال به هر روشی بوده نیرویی هست که ایشون ظاهرا داشتن و خودشون منشا اون رو نامعلوم دونستن!
گونگ که نادانی هست و بی اطلاعی و راهی که باید برای فهمیدنش براه افتاد که از گونگ به کونگ یعنی دانایی برسیم!
البته نظرات بهتر و حقیقی رو باید از نزدیکان یارومه پرسید که استاد جلیلزاده نزدیکتر از همه به ایشون بودن.
منم فقط ابراز عقیده کردم
The following user(s) said Thank You: Assar, mohammad, AFSHIN REZAZADEH

گفتگوی همراهان 9 years ago #8182

چند صحبت از یارومه به صورت اشاره وار و مختصر:
خدا (خَد) (آ) هست(خَد در زبان پارسی یعنی صورت)
خَد صورت است و آ امر به آمدن یعنی به صورت بیا
خدا خواست که صورت خود را ببیند.
شما اگر صورت خود را بخواهید ببینید آینه ای باید باشد.پس خدا آدم را آفرید که آدم صورت خداست .اما صورت خدا وسیع است پس در یک صورت ندید و کثرت را بوجود آورد که جمیع صورتهای آدمها میشود صورت خدا اما نه این صورت ظاهر که صورتها می آیند و میروند بلکه هسته ای در درون شماست که آن صورت خداست...
محمد مد بود و مدرسه.محمد م را حمد کرد.....که فاطمه بوجود آمد...
امامت را (آ علی حضرت است)."منظور ایشون نام علی در بالاترین مرتبه خود هست"
در صحبتهای یارومه آیاتی از انجیل هم گفته شده و درموردشون صحبتها کردن مثل:اول کلمه بود کلمه نزد خدا بود و خدا کلمه بود.
و...
باید حقیقت راگفت همانگونه که پیامبران گفتند....(پس ایشون کلام پیامبران رو حقیقت دانستن و کلام پیامبران یک کلمه بود و آن توحید بود و یکتاپرستی)
ایشون نقطه آغاز راه رو از خود دونستن که همون راه"هرکس خود را بشناسد خدارا خواهد شاخت" هست!
انسان رو شاهکار هستی نامیدند .
مسلمانی به چیست؟!
The following user(s) said Thank You: Assar, mohammad, AFSHIN REZAZADEH, anattawa
Time to create page: 0.14 seconds