• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

گفتگوی همراهان
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: گفتگوی همراهان

باسخ‌به: استاد دهقانیان 6 years, 2 months ago #11095

• jason li
  • Senior Boarder
اقا این طرف کاتانا یه به قولی دیگر رکیما رو نمیدونه چگونه دستش بگیره حالا خط دهم برای خودش میزاره واقعا ببخشیدا طرف از روان ازاده

با سای تنمیدونه چگونه کار کنه ویدیو های ازش می باشد اگه ببنید از خنده روده بر می شوید یعنی چی اگر یک نینجا کار ببینه این طور دست گرفتن این سلاحو به کنگفو کاره میخنده
ying yang

باسخ‌به: گفتگوی همراهان 6 years, 2 months ago #11096

• jason li
  • Senior Boarder
اقای حسین سلام می خواستم بگویم که همان کسانی که به اصطلاح به صلاح مردم ودین حرف می زنند دستور وحکم تیر را صادر فرد را فلج و بعد بهانه می اورند که اشتباه شده ان احمق هایی که استاد را فلج کردن الان کجا هستند که الان بر خلاف او و عقیده او صحبت می کنند ابراهیم میرزایی نمی گفت اسلام یا بودایی بلکه افرادی از همان افرا د که به وی تیراندازی کردند از این حربه ها استفاده می کننند تا وی را بدنام نماییند
ying yang

باسخ‌به: گفتگوی همراهان 6 years, 2 months ago #11097

• jason li
  • Senior Boarder
نه استاد بحث روی این نیست که ابراهیم میرزایی چه عرفان داشته سوال اصلی و بی جواب که خود ابراهیم میرزایی در ان موقه جواب داده است به گفته استاد: یک روز من را به مجلسی دعوت می کردند و بعد هم مقوله را بر علیه من می کردند یا روزی باریو یا کامیون ماشین منو له می کردند که این ها مسخره بازی های عجیبی بوده کهبر من حاکم شده است و در اخر استاد می گوید حدود چنیدین نفر از زبده های ها رو برای دستگیری من می فرستند به پای من شلیک می کنند و بعد می گوییند اشتباه شده مگر من از انها چه می خواستم یه انها می گفتم ...اقایون شما ها درارید راهی را می روید بگزارید من هم این راهی که مد نظر من می باشد بروم و ....)

ممنونم lee following mirzai style
ying yang

مبارزه استاد جلیل زاده در mma or ufc 6 years, 2 months ago #11118

• هادی
  • Fresh Boarder
با درود استاد عزیز.بنده میخواستم بدونم که آیا تا حالا به شما پیشنهاد مبارزه در mma یا Ufc رو دادن؟ یا اینکه خودتون علاقه ای به این مبارزات داشتید؟
با تشکر از استاد بزرگ

باسخ‌به: مبارزه استاد جلیل زاده در mma or ufc 6 years, 2 months ago #11119

درود بر شما،
خیر هادی جان همچین پیشنهادی تا بحال بمن نشده ، mma و ufc برای پول درآوردنه چرا به یک مرد تقریبا شصت ساله پیشنهاد بدهند؟
در ضمن من هیچ علاقه ای به این طور مسابقات نداشته و ندارم.

باسخ‌به: مبارزه استاد جلیل زاده در mma or ufc 6 years, 2 months ago #11122

• jason li
  • Senior Boarder
سلام استاد منم یه نظری داشتم با اجازه
mma و ufc رو اصلا نمیشه به هنر های رزمی زد به این دلیل که همون طور که می دانیم هنر های رزمی یعنی یک هنری که ادم می اموزد و باعث ارتقا فکری جسمی و روحی ادم می شود ولی این مسابقات که خودم بسیاری از اینا رو دیدم فقط درگیری ضربه وتخریب حریف می باشد هیچ چیزی اموزشی نداره غربی ها هم یه تکه از هنر شرقی مارو گرفته اند یه کم سرهم کردن بعضی چیزا رو تا از کنارش پول در بیارند
ying yang
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh
Time to create page: 0.16 seconds