• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: ادامه ی راه

باسخ‌به: ادامه ی راه 9 years, 1 month ago #8071

• alireza
  • Fresh Boarder
آخه استاد عزیز مثلا تو ایران آکروبات و حرکات نمایشی مٍثل پشتک وارو و ... هم کار میکنن خواستم بدونم چیزهایی مثل این جزو کونگ فو توآ هست یا خیر اصلا من که کلا به هر باشگاه کونگ فو که میرم شبیه هر ورزشی هستند جز کونگ فو توآ خیلیاشون از دم حکم مسابقاتشون کونگ فو توآ سنتی و ... نوشته شده و تو همایش ها هم نمایش هاشون ربطی به کونگ فو نداره من ماهیت اصلی کونگ فو رو می خواستم بدونم . ممنون از پاسختون.
و همچنین در قسمت آزمایش اطلاعاتی در مورد سوال من نیست برای همون از شما استاد عزیز پرسیدم.
این را هم بگم من واقعا یک عضو کونگ فو توآی واقعی خواستم بشم که با شما الآن در ارتباطم وگر نه که من همینجا یه چیزی برای خودم کار می کردم پس این رو مطمئن باشید و فکر نکنید که من آرزوهای الکی دارم یا اینکه جزو اعضائ سنتیها و امثالهم هستم . به امید اینکه روزی بتونم زحمت های شما رو جبران کنم.
آخرین سخن پنجم هم خیلی برام مهمه و نتونستم بگیرم اگر ممکنه به این ایمیل ارسال کنید ممنون از شما استاد خوبم.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

باسخ‌به: ادامه ی راه 9 years, 1 month ago #8072

این یک امر واضحه که کونگ فو توآ خطوط یک تا هفت است به اضافه نرمشهاش، بدنسازی ها و مبارزاتش. در مراحل بالاتر سای ریکیما و ...
من قبلا از شما خواستم که لینک مکانی که شما برای دانلود کردن سخن آخر پنجم را برای من بفرستید.
آن ویدیو را نمی شه ایمیل کرد بخاطر حجم زیاد آن.

باسخ‌به: ادامه ی راه 9 years, 1 month ago #8074

• alireza
  • Fresh Boarder
استاد لینک اون مال همین سایته من بصورت مستقیم دانلود می کردم و هروقت خواستم دانلود کنم نوشت فایل مورد نظر یافت نشد
/Images/videos/.....word5
ببخشید دیگه فقط همینو میدونم که از داخل همین سایت مستقیم دانلود میکردم باidm
حالا استاد از جای دیگه نمی تونم دانلود کنم?
اگر نیست که ببخشید زحمت دادم شرمنده ببخشید

باسخ‌به: ادامه ی راه 9 years, 1 month ago #8076

بسیار خوب ممنون بررسی می کنم.
The following user(s) said Thank You: alireza

باسخ‌به: ادامه ی راه 9 years, 1 month ago #8084

• Assar
  • Administrator
با درود علیرضا گرامی شما اگر از firefox برای اینترنت استفاده کنید میتوانید از ابزارهای مجانی ان هم بهره بگیرید یکی از آنها video download helper است. برای نسب ان در جستجو اینترنت خود با تایپ firefox addon صفحه مزبور را پیدا خواهید کرد.
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
The following user(s) said Thank You: حامدعدالتي, alireza

باسخ‌به: اناتومی و فیزیولوژی حرکات در کونگ فو توآ 9 years, 1 month ago #8091

• Assar
  • Administrator
جناب دانیل لطفا دانسته های خود را در مورد اناتومی و فیزیولوژی تشریح بفرمایید از گفتار شما مشخص شده که جواب راخود دانسته دارید
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
The following user(s) said Thank You: حامدعدالتي, kazem
Time to create page: 0.12 seconds