• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

سوال از استاد متفرقه
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: سوال از استاد متفرقه

باسخ‌به: چرا توآ؟آیا جای خالی در ورزش های رزمی بود 9 years, 7 months ago #7723

آقای محترم جناب هادی درود بر شما ،
خیلی رک و بی پرده بگویم ، زمانیکه شما پرسشهای انتقادی مطرح میکنید و در عین حال چهره و ماهیت خودتون را هم پنهان کرده اید نباید انتظار داشته باشید که ما بعداز پرسش شما تمام گذشته و حال و درون و بیرون توا را براتون بشکافیم و برای شما توجیه کنیم. ما در این سایت برای فروش کونگ فو توآ تلاش نمیکنیم و در پی به اثبات رساندن ایده خود هم نیستیم . این سایت صرفا برای هماهنگی و آموزش کونگ فو توآ ایجاد شده و من بارها گفته ام که من توآ را نساخته ام ، بلکه آنرا آموزش دیده ام و سعی میکنم که به همان صورت هم به دیگران منتقل کنم بنابراین من هیچ دخالتی در محتوای آن ندارم . حال اینکه خوب یا بد بودن کونگ فو توآ در نظر دیگران بمن هیچ ربطی نداره .
نتیجه اینکه اگر این استایل جذابیتی برای شما داره و شما خواستار شناخت بیشتر آن هستید ما در اختیارتون هستیم در غیر اینصورت .... اگر مایل هستید باهم در این رابطه گفتگو داشته باشیم در وهله اول بایستی به هم همچون دوست نگاه کنیم و خودمان را در تاریکی پنهان نکنیم و در ادامه نیمه پر لیوان را در نظر بگیریم و در پی اصلاح نقص ها و کمبود ها باشیم.
سپاس
Last Edit: 9 years, 7 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, Assar, Patrizia, mohammad, hadi haghani, نیماامین, مهدی , hadi

باسخ‌به: چرا توآ؟آیا جای خالی در ورزش های رزمی بود 9 years, 7 months ago #7724

با سلام خدمت استاد عزیز از اینکه شخصیتی مثل جنابعالی جواب بنده رو داد بسیار برخود میبالم و متشکرم . کسی از بنده اسم و مشخصات نخواست بنده هادی حقانی متولد 1362 ساکن شهرستان الیگودرز هستم یک همراه و بهتر بگم یک علاقه مند که سالهاست حتی از نعمت یک مربی خوب بی بهره بوده اسم و آدرس هم بخواهید تقدیم میکنم البته اگر منظورتون این بوده باشه .استاد عزیز بنده سوالم اینه که ما در سوگندنامه توآ اهدافی رو مشاهده میکنیم که برای من سوال است که چگونه میتوان با تمرینات فیزیکی که در تمام باشگاه ها کار میشه به اون اهداف رسید ؟بنده نگفتم شما بنیان گذار توآ هستید اما آیا شما به عنوان کسیکه توآ رو سالهاست تمرین میکنید به اهداف سوگندنامه رسیدین؟ اهداف سوگندنامه از آرزوهای بنده هست ولی راه رسیدن به اون رو با استفاده از توآ نمیدونم؟و اینکه توآدر جنبه فیزیکی چه تفاوتی با دیگر ورزشها داره ؟استاد بنده 4بار با یکی از اساتید تهرانی تماس گرفتم برای معرفی یک مربی خوب اما دفعه 5ام چنان با بی ادبی برخود کرد که از خودم بدم اومد .برای من این سواله که وقتی یک مربی اینهمه ادعا داره و به قول خودش توآ رو ادامه میده که خشمش رو کنترل کنه و به اهداف والا برسه اینگونه برخورد میکنه دیگه چه حرفی باقی میمونه ؟؟؟؟؟؟؟ یک پیشنهاد هم در قسمت پیشنهادات مطرح کردم ارادتمند همه ی شما عزیزان هادی حقانی از لرستان
The following user(s) said Thank You: نیماامین

باسخ‌به: چرا توآ؟آیا جای خالی در ورزش های رزمی بود 9 years, 7 months ago #7725

با درود ،
همراه گرامی آقای حقانی سپاسگزارم از معرفی خود.
خدمت شما عرض شود نشر سوگند نامه، سخن پیر و دیگر نوشته ها در کونگ فو توآ برای راهنمایی و تشویق همراهان به آشنایی و رعایت آن ارایه گشته.
بنابراین رعایت نکردن و بی توجهی به آنها دلیل بر ناکارآمد و بی محتوا بودن آنها نیست بلکه، افرادی که خود را وابسته و دنباله رو چنین سخنانی معرفی میکنند ولی در عملکرد خویش هیچکدام از گفته ها و نوشته ها را بکار نمی برند مسئول هستند . ادعا و کارکرد اشخاص به راه و رسم توآ مربوط نمی باشد. منظورم این است که عملکرد افراد به خوب و بد بودن طریقت ربطی ندارد ، شما اگر محتوای نوشته ها را قابل استفاده میبینید میتوانید به آن رجوع و عمل کنید . همینطور تکنیکهای موجود در کونگ فو توآ را. اگر برای شما قابل استفاده است میتوانید آنها را تمرین بکنید والا اجباری نیست. گو اینکه انجام تکنیکها صرفا برای زدن و بردن نمی باشد .
برای مثال راهبر طریقت میگوید ما مسابقه نداریم ولیکن مبارزه داریم .
منظور ایشان از مبارزه این نیست که بایستی همدیگر را بقصد کشت کتک بزنیم..... یا اینکه یکی از طرفین از پا درآید.
همینکه با نفس خود مبارزه کنید ، با پلیدی ها و دروغگوها و دروغ گفتنها در جنگ و مبارزه باشیم و بر ناتوانیهای خود چیره بشویم کافیست.
امیدوارم توانسته باشم کمکی ارایه دهم.
سپاس

باسخ‌به: چرا توآ؟آیا جای خالی در ورزش های رزمی بود 9 years, 6 months ago #7736

دوباره سلام با جوابهاتون آرامم میکنید .من این احساس رو دارم که با توآمیتونم بر مشکلات و ضعفهام چیره بشم من اصولا بسیار انسان آرامی هستم و اغلب تنها ،برخورد اون استاد دلخورم کرد اما غمی نیست .استاد عزیز به نظر شما از کجا شروع کنم؟از دوستان شنیدم شما فلسفه تدریس میکنید؟برای غلبه بر ترس و محکم و استوار بودن چه کنم؟ ازین به بعد اگر مزاحم نیستم میخواستم با راهنماییهای شما راه رو ادامه بدم .با تشکر
Last Edit: 9 years, 6 months ago by hadi haghani.

تحریف خط های 5 به بالا 9 years, 6 months ago #7741

• hasan
  • Fresh Boarder
سلام. گفته می شود که استاد مصطفی دهقانیان خط های 5 به بالا را تغییر داده اند که در صورت صحت این مطلب خطر بزرگی متوجه پیکرۀ کونگ فو توآ می باشد از شما عاجزانه میخواهم که این مطلب را ارزیابی کنید و کلیپ های اجرای این خط ها توسط ایشان راببینید و در صورت صحت این مطلب، ویدوهای صحیح آموزشی خط 5 به بالا توسط خود شما (که موجب اعتبار بخشیدن به آن می شود) اجرا و تهیه شود و در سایت های اینترنتی گذاشته شود.منتظر جواب شما هستم. با تشکر.

باسخ‌به: تحریف خط های 5 به بالا 9 years, 6 months ago #7744

با درود،
حسن آقای گرامی تمام خطوط و تکنیکهای کونگ فو توآ در سایت موجود می باشد.
من بارها گفته و ثابت کرده ام که آقای دهقانیان هیچ زمان حتی برای پنج دقیقه هم در کلاسهای استاد میرزایی شرکت نداشته اند.
مقداری از آموخته های ایشان از برادرشان و دیگران بصورت پراکنده است و باقی از فیلمهای بجا مانده من در ایران . در کل همانطور که شما گفتید آموزشهای دهقانیان چنان بار تکنیکی ندارد ولی ایشان طریق دروغگویی و تبلیغات را بخوبی میداند و استفاده های شایانی از راه بعمل آورده.
برای مبارزه با چنین شارلاتانهایی بایستی از هر فرصتی استفاده کرد و واقعیات را به دیگران گفت و نشان داد.
پیروز باشید.
Last Edit: 9 years, 6 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Assar, Patrizia, hadi haghani, اکبر, عادل مرتاضی, معین
Time to create page: 0.14 seconds