• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: مشکل

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8383

• pedram
  • Platinum Boarder
من با صحبتها موافقم.میخواستم ‌فلسفه و مفهوم این همه تکنیک را بدانم.اینها عرفان تواست و مراحل بعد از ورزش رزمی تواست.من میگویم بحثهایی را در کونگ فو توا بیاوریم که برای جهانیان قابل درک باشد.به قول معروف ووتایی فکر کنیم.

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8384

خب البته یارومه حفره های انرژی و کلمه حفره های انرژی رو بیان کردن!
کسی که بیانات و فلسفه ارائه شده توسط یارومه رو خونده باشه و شنیده باشه چه در مورد تکنیکها چه هدف دانشکده چه ذن چه اهداف مبارزه و..و.. دیگه فریب نخواهد خورد!
خوشبختانه یارومه راه رو کاملا روشن کرده و در مورد تمام جزئیات توآ توضیحات فلسفی بسیار داره...
بازگو کردن صحبتهای یارومه و یادآوری فلسفه های ارائه شئه از طرف ایشون خود جواب سوالهای همراهان رو خواهد داد...!
و صدالبته بزرگوارانی که نزدیک ایشون بودن مستحقتر هستند که سوال ازشون بشه و جواب ازشون طلب بشه...
ما هم گاه جسارت میکنیم و نظر میدیم...

توآ....
The following user(s) said Thank You: pedram

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8385

• pedram
  • Platinum Boarder
من در مورد صحبتهای یارومه به چیزی رسیدم. شاید منظور از ان همه تکنیک انجام ان طبق اصول درست بدون درگیری حس در ان است.یعتی ناخوداگاه عمل یا عکس العملی را انجام میدهیم که بهترین و طبق یک اصول درست و منطقی باشد در این صورت در مبارزه هیچ فکر نمیکنیم بلکه بدن خود فکر میکند و به یک‌شعور بالاتر‌وصل میشود و بهترین کار را انجام‌میدهد.مثل حلاج که انالحق میگفت او خود نبود یا عرفا وقتی شعر میگفتند در یک عالم خلسه قرار میگرفتند و میگفتند ولی ناخواگاه تمام قواعد شعر گویی رعایت میشد بدون اینکه انهادر این مورد فکری بکنند.یعنی ضمیر ناخوداگاه به فهم بالایی رسیده که موقعیت رامیسنجد و تکنیک را همان لحضه بر اساس یک قاعده به صورت کاملا غیر ارادی همان موقع خلق میکند.دوستان نظر شما که اگاهترید در مورد صحبت من چیست.؟

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8386

جناب پدرام من با این عقیده شما موافق نیستم ، به نظر من در پی هر حرکت و خلق موضوع و مسئله ای که پایدار بماند بایستی تفکر و اندیشه ای قبل از ارایه آن وجود داشته باشد و خالق آن اثر مطمئنا تمام ابعاد آنرا مطالعه کرده باشد . در غیر اینصورت ماندگاری برای آن وجود نخواهد داشت و با طی کردن زمان کوتاهی به فراموشی سپرده خواهد شد. در صورتیکه اگر خوب بنگریم کونگ فو توآ نه تنها تازگی و خصوصیات خودش رو از دست نداده بلکه هرچه تعمق و کاوش در آن بیشتر کنیم به طرح ها و مسایلی نو و خارج از ذهن دیروز خود پی خواهیم برد و این یکی از شگفتی های افکار یآرومه در ارتباط با خلق کونگ فو توآ ست.
The following user(s) said Thank You: Assar, mohammad, نیماامین, حامدعدالتي, pedram

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8387

• pedram
  • Platinum Boarder
کونگ فو توا یک ورزش رزمی نیست.یک کم بیشتر از ان است.
The following user(s) said Thank You: نیماامین, jason li

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 6 years, 2 months ago #11093

• jason li
  • Senior Boarder
با اجازه از استاد جلیل زاده
دوست عزیز خیلی خلاصه بگم (وقتی راهبر یه خط رو ابداع میکنه اینوبه خاطر این میگم که شما از منطق صحبت نمودید ... وقتی راهبر به اصطلاح انا توا رو میزنه (ابداع) میکنه این حرکات برروی فیزیک خاصی بیان شده و هر کدامشان درا اصلی استقرای مبارزه ای دفاعی داره اگه کار کنید می دونید من چی میگم اگه این اصول فیزیکی فراموش شود خب فرقش با اون کسی که داره موج تولید میکنه چیه((ر.م)) خب بزارید موج تولید کنه حالا کم کمش طرف قطع نخاع و فلج میشه نه؟!؟!؟ همه این حرکت ها درای اصول منطقی و فیزیکی می باشد
ying yang
Time to create page: 0.20 seconds