• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: مشکل

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8358

من هم چنین چیزی نشنیده ام
The following user(s) said Thank You: pedram

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8370

یارومه در یک مصاحبه رادیویی گفتن کسی که شش مایگاه رو بگذرونه و وارد مایگاه هفتم بشه مغزش به پختگی رسیده و آماده هست برای ورود به راز مجهولات...پس باید برای ما بسازه هفت میلیارد و سیصد میلیون تکنیک ترکیب و عکس العمل سازی و حتی بیشتر..!
اول اینکه شاید هیچکدوم از ما نتونه و نباید دراین مورد اظهار نظر کنه چون نه چنین چیزی رو در ذهنش میگنجونه و نه میدونه یارومه چه افقی رو دیده و چه معنایی رو...
اما این رو در نظر بگیریم که یارومه در مورد تکنیکها اینطور فرمودن که این اشکال و زوایای تکنیکی چیزی نیست که من ابداع کرده باشم بلکه قوانینی هست در کیهان که فقط کشف کردم و ...
بنابراین کسی که بخواد بسازه چنین حجمی رو در اصل و بنابر این گفته های یارومه درحقیقت همون راز مجهول رو مجهولاتی رو کشف خواهد کرد......
بهرحال ما تو همین 17909 تکنیک و...موندیم بقیه پیش کش راهبانان و جهان بانان نردبانان مدعی توآ.....از لحنم هم عذر میخوام ....

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8375

• pedram
  • Platinum Boarder
جناب امین ایا خود استاد وارد مایگاه هفتم شدند؟این عدد از کجا امده ؟استاد جلیلزاده من معذرت میخواهم ولی به نظر من اینها همه بازی با اعداد و کلمه هاست .کلا برای یک مبارزه نهایتا ۴۰ تا تکنیک کاربردی وجود دارد.اخه مگه یک مبارزه یا کاتا چقدر ارزش دارد که ادم این مقدار تکنیک را که حدود ۲۳۰ سال با احتساب ثانی ای یک تکنیک است یاد بگیرد .چطور میتوان اینقدر عمر کرد؟ضمنا اقای نیما وقتی استاد مصاحبه میکنند مخاطبانی دارد قرار نیست چیزی بگوید که کسی نه انرا بفهمد و نه حق اظهار نظر در مورد ان را داشته باشد .پس اگر اینطور است چرا ان صحبت گفته شده و برای کی گفته شده؟؟؟؟؟؟به هر حال یک هنر رزمی چند کابرد دارد
۱_افزایش اعتماد به نفس
۲_بهتر شدن سلامتی جسم
۳_قدرت بیشتر برای انجام کارهای بدنی سخت
۴_دفاع شخصی
۵_سلامتی روان
این داستان کشف مجهولات اگر درست باشد با ریاضت به دست میاید و نه با هنر رزمی.تکنیک یا برای دفاع از خود و یا برای نمایش است.
با سپاس

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8376

کونگ فو توآ یک تز بر اساس اندیشه یارومه بوده که البته مراحل ارائه این تز در ابتدا تا الان که ما لباسش رو در تن داریم خود فراز و نشیبهایی داشته که باید از اساتید نزدیک به ایشون همچون استاد جلیلزاده بزرگوار پرسید ...اما این مراحل و این خط و مایگاه و فلسفه تا جایی که بنده خبر دارم ساخته یارومه هست بنابراین گفتن این سوال که آیا یارومه به مایگاه راز مجهولات و یا همون مایگاه هفتم دست پیدا کرده یا نه شاید سوال درستی نباشه! ....وقتی یارومه گفته من این زوایا و زوایای کیهانی رو کشف کردم یعنی ایشون گفتن که یک مجهولی رو کشف کرده!بنابراین ایشون خود این ادعا رو داشته که وارد این مرحله شده!غیر از اینه؟
اما دوست من باید اول این رو بفهمیم و جواب این رو بدونیم که اصلا تکنیک و ترکیب و عکس العملسازی یعنی چه؟!یارومه چطور توصیفشون کرده؟و در انتها هدف از اجرای این حرکات در این زوایا چیه؟چی بدست خواهیم آورد؟چرا در فلسفه خطی مثلسوتو اینطور گفته شده که← به معنای مرز دانایی و خروج از دایره خام عقلی و انهدام ترس از زندگی به معنای تو و من و طبیعت مربوط به من و توست........................
و بقیه فلسفه خطهای توآ...............
چیزی که درمورد خط و هدفی که اجرای یک خط درانتظار اجرا کننده هست و توسط یارومه بیان شده میبینیم که فراتر از کاربردهایی که شما گفتید هست!اینطور نیست؟!
اینکه گفتم شاید نباید دراین مورد اظهار نظر کرد بیشتر روی حرفم با خودم و امثال خودم هست چرا که هنوز از خطوط پایین هم فراتر نرفته و نه نیرویی فراتر از دیگران بدست آورده و نه شرایطی که یارومه گفتن رو درک کرده ایم!مثل این که یکی آبی بیاشامه و بگه شیرینه بعد دونفر بدون چشیدن اون آب در مورد مزه اون آب به بحث بپردازن!
البته بحث کردن مشکلی نداره اما نتیجه گیری مطلق کار معقولی نخواهد بود چرا که هیچ درکی برای اون دو نفر وجود نخواهد داشت که اون آب واقعا چه مزه ای داشت!؟!
نظرات ما فقط میتونه کللی و فقط بیان گفته هایی از یارومه و بحث در مورد اونها باشه اما مطمئنا نه میتونیم به صراحت بگیم حقیقت همینه یا نه مطلق بگیم بهیچ عنوان حقیقت نداره!الان مثلا از من یا هر همراه دیگه ای بپرسین مایگاه ششم ما رو بکجا میرسونه؟آیا کسی مایگاه ششمی که یارومه نقل کرده رو گذرونده؟اما در جواب فقط میتونن صحبتهایی که یارومه در این مورد فرمودن رو باز گو کنه فقط همین!بیشتر میتونیم چیزی رو بیان کنیم و نظر واقعی بدیم که اون رو درک کرده باشیم مثل همین خطوط شال سبز....
در مورد این حرفتون که:تکنیک یا برای دفاع از خود و یا برای نمایش است.......این حرف خلاف اظهارات یارومه در مورد تکنیکهای توآست....اونجایی که شما ریاضت رو پیش میکشید و یارومه تکنیک رو ریاضیات و ترکیب رو شیمی و عکس العملسازی رو فیزیک توصیف کرد و گفت ریاضیات در اینجا واسطه بین شیمی و فیزیک شده برای بدست آوردن انرژیهای پراکنده کیهان که در اطراف ما هست توسط چاکراهای بدن ما و اجرای این تکنیکها موجب باز شدن دریچه های انرژی بدن ما و جذب اون انرژیها و ایجاد یک حرارت برای پختن و پخته شدن مغز و بکار افتادن اون میشه!همین الان خود من که این صحبهای یارومه که در فلسفه توآ در نت بسیار عنوان شده و موجود هست رو بیان میکنم باور کنین بخودم میخندم!چرا که تا بحال جز اندکی در این راه موفق نبودم و فقط حرف است و حرف برای من....

مایگاه هفتم : (( جهان مجهولات و فراتر از خویشتن ))

پختگی ِ فکر زمان در تفکری بی زمان

(فراتر از خویشتن )به عالم پنهان و جهان معنا و به دنیای ِ نگرش تفکرها رسیدن است .

(فراتر از خویشتن ) جهان ِ آفرینش را پوییدن و راز هستی بخش را جوئیدن است .

(فراتر از خویشتن ) جهان ِ تابش ِ امواج و رابطه آن با سلسله اعصاب و بهره گیری از منبع انرژی ِ حیات و بر نهایت سرعت و اندیشه و خاصیت ِ اندیشه در ماده، به کنکاش کردن است .

(فراتر از خویشتن ) به انشاء اسرار فیزیکی ِ تن به ره آورد حالات و حرکات متکی بر ریاضیات و روان شناسی تکنولوژی، علم گرایی، فلسفه گرایی،فیزیولوژی،پزشکی و به روح وروان رسیدن است .

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8377

• pedram
  • Platinum Boarder
البته نسل ها فرق کرده.من مجبورم انتقادهایی بکنم که میدانم با موجی ازحملات مواجه میشوم.بنابراین از ان صرفنظر میکنم.ولی علم زمان ندارد گر بر اساس منطق شکل گیری شده باشد.من معذرت میخواهم ولی اگر همین
صحبتها را الان کسی بکند ازاوبه چه عنوان یاد میکنند؟ من دیگر ادامه نمیدهم.بگذاریم استاد نظر بدهند اگر مایل باشند.

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 10 months ago #8378

• Assar
  • Administrator
با درود
مخلوط کردن آنچه ناپخته است با دانسته ها میشود فریب، بله استاد میرزایی به آنچه میگفتند واقف بودند اگر یارومه یافتند ان اندیشه تجربه شده ایشان است نه من و شما، ما به پویایی (دینامیک=متحرک) معتقدیم چرا چون تفکر ما با تکنیک است. چکرا ها ربطی مستقیم به آنچه ما به عنوان انرژی میشناسیم ندارد و استفاده و تکیه از ان تجربیات ما را به مسیر دیگر میکشاند، برای اینکه یک کتاب را به خوبی بشناسیم میباید تعصبات فکری خود را به کناری بگذاریم تا مفهوم ان کتاب برایمان روشن باشد.
جناب پدرام در مثال مناقشه نیست" چه ۷۳۰۰۰ و یا ۷۳۰۰۰۰۰۰۰!!!، بستگی به تشریح صحبت با توجه به موضوع مطرحی از سوی سوال کنند بوده)
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
Last Edit: 8 years, 10 months ago by Assar.
The following user(s) said Thank You: mohammad, نیماامین, حامدعدالتي, pedram
Time to create page: 0.15 seconds