• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: مشکل

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 11 years, 3 months ago #4463

البته بنده سعادت دیدار شما رو نداشتم و بسیار مشتاقم
ولی دورادور از کم و کیف حضورتون در ایران و تلاشهاتون باخبرم.راستش من که نمیدونم چه کمک یا بهتر بگم چه وظیفه ای در این قبال دارم .شما امر بفرمایید
قبلا هم در موضوعی دیگه در این تالار این رو عنوان کردم که متاسفانه حتی به فلسفه مایگاهها و دیگر اصول فلسفی توآهم رحم نکردن و دارن اونا رو جابجا تحویل همراهان میدن.البته فعلا راه برای علم شدن این اشخاص باز گذاشته شده اما به نظر من بهترین راه برای از بین بردن این تبلهای تو خالی و رسواکردنشون به مبارزه طلبیدن اونها به صورت یک همایش بزرگ هست به گونه ای که همه همراهان بتونن ببینن و قضاوت کنن همون راهکاری که یارومه برای خاموش کردن وارسته رئیس فدراسیون کاراته اون زمان ارائه داد و باعث شد وارسته پاپس بکشه
متاسفانه تا الان هرچی صحبت بین اساتید بوده پشت درهای بسته بوده
هرکس مدعی حقانیت هست باید چیزی برای ارائه دادن داشته باشه و باید به همه نشون بده و اگه نتونه همه به ماهیتش پی خواهند برد
بازم از تشکیل دادن این تالار تشکر میکنم
یه معذرت خواهی هم بابت اصرار در گذاشتن دعوت برای دانلود کتاب کاراته و ذن در وبالگم به شما بدهکارم چون متوجه وجود این کتاب در اینجا نشدم تا زمانی که جوابتون رو دیدم
در پناهش باشید
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Farshid Javdan, Assar, mohammad, SAEED, hesam, حمید بروجنی , m

مقاله 9 years, 12 months ago #7307

• hamidreza
  • Fresh Boarder
با سلام خدمت استاد محترم آقای جلیل زاده
استاد من مقاله ای رو آماده کردم که مایلم شما هم اون مطالعه بفرمایید.اگر ممکنه آدرسی رو لطف کنین تا من براتون ارسال کنم.باتشکر
ببخشید استاد من کلیپ های اجرای فرم خط هاتون رو دیدم اما به نظرم کمی با فرمی که ما اجرا میکنیم فرق میکنه.چرا؟؟
شاگرد کوچک شما
The following user(s) said Thank You: Assar

تفاوت فرم ها 9 years, 12 months ago #7308

• hamidreza
  • Fresh Boarder
با سلام خدمت استاد محترم آقای جلیل زاده
استاد من مقاله ای رو آماده کردم که مایلم شما هم اون مطالعه بفرمایید.اگر ممکنه آدرسی رو لطف کنین تا من براتون ارسال کنم.باتشکر
ببخشید استاد من کلیپ های اجرای فرم خط هاتون رو دیدم اما به نظرم کمی با فرمی که ما اجرا میکنیم فرق میکنه.چرا؟؟
شاگرد کوچک شما

باسخ‌به: مقاله 9 years, 11 months ago #7312

• مرتضی
  • Expert Boarder
دوست عزیز شما میتونید از منوی تماس با ما سایت مقالتون رو برای استاد بفرستید .
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, m

باسخ‌به: رابطه آقایان : علی هنر جو و مصطفی دهقانیان 8 years, 11 months ago #8356

• pedram
  • Platinum Boarder
ایشان در مجله ماهیانه قهرمان گفتند که اقاقی دهقانیان فقط دو خط فرا گرفته ان هم از برادرش.پس این عکس‌ دیگر چیست؟

باسخ‌به: منظور دیگر اساتید از عنوان کردن سبک چیه؟ 8 years, 11 months ago #8357

• pedram
  • Platinum Boarder
ا ستاد میخواستم‌سوالی در مورد هفت میلیارد سیصید ملیون تکنیک‌ که یورومه در مصاحبه اش طبق فرمایش این دوست گرامی گفتند سوال کنم چون من خودم ان را نشنیدم ام فرض کنیم برای ابداع هر تکنیک یک ثانیه زمان صرف شود حدود ۲۳۰ سال زمان لازم است تا تکنیکها ساخته شوند ایا واقعا این صحبت استاد صحت دارد؟تشکر میکنم .
Time to create page: 0.11 seconds