• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: سوال ازاستاد

باسخ‌به: سوال ازاستاد 11 years, 8 months ago #1934

آقای حیدر پور شما لطفآ متنی که درباره انشاء و ماینشاء نوشته شده ارایه دهید تا ما یقینا بدانیم که درباره چه موضوعی بحث میکنیم.
چرا فکر میکنید که من از سوال شما رنجیده و دلگیر خواهم شد؟؟!!
Last Edit: 11 years, 8 months ago by Mostafa Jalilzadeh.

باسخ‌به: سوال ازاستاد 11 years, 8 months ago #1956

با سلام و درود به استاد جلیل زاده
و با با اجازه از محزر استاد حیدر پور
استاد جلیل زاده انشاء به معنای ساختن
ما زمانی که تکنیکهای توا رو با جان و دل و با تفکر و تمرکز کامل اجرا میکنیم به طور کامل از حالت عادی انسانی خارج میشیم و به یک حالتی دست پیدا میکنیم که دیگه اجرای تکنیکها رو تن یا همون جسم انجام نمیده و جسم فقط وظیفه حرکت دادن دست و پا رو بر عهده داره در این جا به نظرم روح انسان در حال اجرای این تکنیکها هست در زمانی که این حالت بهت دست میده دیگه متوجه هیچی نیستی نمیفهمی در اطرافت چی میگذره فقط توجه به وجودیت انسانی و اجرای تکنیکهات میپردازی به شکل کاملا اعجاب انگیزی حالتت تغییر میکنه ،نه خستگی رو میفهمی نه چیزدیگری رو
اساتید ما به این حالت ناخدا آگاهی که در انسان در زمان اجرای تکنیکها ی توآ بوجود میاد رو انشاء ما ینشاء معرفی کردند
استاد چیزهایی که نوشتم از تجربیات خودم بود که زمان اجرای تکنیکها در من بوجود میومد زمانی که فکری آزاد داشتیم و روزی 5الی 6 ساعت به تمرین توآ میپرداختم و اینکه من این تجربه رو فقط در توآ داشتم در سبکهای دیگه ای که کار کردم کاراته ؛نیو کونگ فو ؛ کوکسول وان ؛ ووشو هیچ وقت چنین حالتی به من دست نداد حتی ذره ای
راست قامت به ایست و دراقیانوس پرتلاطم زندگی موج سواری کن
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Delete, Nasim, حیدرپور, abolfazl , حمید بروجنی

باسخ‌به: سوال ازاستاد 11 years, 8 months ago #1975

باسلام خدمت استاد جلیلزاده پیشکسوت این راه خواستم قبل از آنکه شمارا ناراحت کرده باشم از دلتان در بیارم چون واقعن دوست تان داریم کاش شما را میدیدیم درکنارتان کار میکردیم اگر چه دیگه پیر شدیم با سپاس فراوان
The following user(s) said Thank You: Jamshid, حمید بروجنی

باسخ‌به: سوال ازاستاد 11 years, 8 months ago #1976

با اجازه از استاد بزرگ آقای رحیمی انشاء ما ینشاء تقریبن همین که گفتید هست آن حالت وقتی به وجود میاد هر کس ببینه فکر میکنه شخص هیچ زوری ندارد اما با کمترین نیرو ضربه ای شدید بو جود می آورد با تشکر از توضیح شما لطفن کسی خبر از این نیرو را ندارد نظر انحرافی ندهد
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman

باسخ‌به: سوال ازاستاد 11 years, 8 months ago #1977

• Jamshid
  • Platinum Boarder
درود بر همهٔ توآ کاران راستین ، آقای رحیمی کاملا درست فرمودید . این همان چیزی هست که در کونگ فو توآ به zen دینامیک معروف است . و هدف از تمرین و تکرار فرمها و محورها رسیدن به همین حالت است . علت رسیدن به این حالت را هم قبلا توضیح داده ایم . البته میدانید که zen استاتیک یا ساکن داریم و zen دینامیک یا در حرکت داریم . تعریف هر کدام و مفهوم آنها در کونگ فو توآ قبلا گفته شده است .
The following user(s) said Thank You: Assar, حیدرپور, abolfazl

باسخ‌به: سوال ازاستاد 11 years, 8 months ago #1979

اقاي حيدرپور من از كسي اينجا ناراحت نيستم
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Jamshid, Assar, حیدرپور
Time to create page: 0.13 seconds