• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

کونگ فو توا طریقت خودشناسی
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: کونگ فو توا طریقت خودشناسی

باسخ‌به: متفرقه 11 years, 7 months ago #2364

• Assar
  • Administrator
چون نشان شما را نمیدانم پس شما را علیرضا خطاب میکنم امید است دلگیر نشوید.
درس اول توا این است که فکر نکنی "پدرم در میاد " اگر اینطوری فکر میکنی فقط نام تورا شنیدیم، بودن با شما خطر ناکه، آدم که چنین طرز فکری داره هم به خودش ضرر میزنه هم به اطرافیانش.
لازم نیست کسی شاگرد کسی باشه که شما بهش احترام بگذاری.
آدم میتونه هزار تا کتاب بخواند ولی یک جوهم معرفت نداشته باشد
حالا شما برو بشین چند کلمه فکر کن.
ما اجازه میدیم دوستان مطلب هم دیگر را بخوانند و با دیدگاه هم دیگر آشنا شوند تا بلکه به تفاهم کلام برسند همان طورکه دوستان و همراهان ما با صبر به ان رسیده اند.
کلاس تو کرج زیاده مخصوصا مخلافین ما همشون هم مدعی
اینجا برای یکسری عاشق.و این معنی توا است ، واسلام

دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
Last Edit: 11 years, 7 months ago by Assar.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Jamshid, pedram, rezatoa, حمید بروجنی

باسخ‌به: متفرقه 11 years, 7 months ago #2385

• pedram
  • Senior Boarder
توا
سلام بر استاد بزرگ اقای جلیل زاده و اساتید و همراهان واقعی کونگ فو توا
علیرضا جان همانطور که خودت میدونی چیزی به اسم کونگ فو توا واقعی در ایران کم است
ما هم به این دلیل امده ایم که از دانش و علم همدیگر خصوصا از استاد جلیل زاده بهره مند شویم
دوست عزیز فکر نکن که من چاپلوس هستم که این حرف را میزنم اما ارزوی هر کونگ فو کا این است که حتی برای یک کلمه هم شده از دانسته های استاد بزرگ بهره مند شود /ما باید خدا را شاکر باشیم که استاد جلیل زاده زحمت کشیده اند همچین امکاناتی را فراهم اورده که دانسته هایشان را به اشتراک بگذارند
ما در شرایطی که کونگ فو توا در حال حاضر در ایران دارد{تکنیک ها}ما باید نهایت استفاده را ببریم و همچینن نهایت استفاده را برسانیم
در اینجا خشونت /بی احترامی/تهمت زدن به اساتیدو........جایی ندارد تنها چیزی که در این سایت جای دارد صفا /صمیمیت و تبادل نظر است
دوست عزیز/برادر/امید وارم شما را تا حدودی راهنمایی کرده باشم
خسته نباشید
توا

باسخ‌به: متفرقه 11 years, 7 months ago #2390

• hamid
  • Expert Boarder
باسلام خدمت برادر بزرگوارم جناب آقای علیرضا خان لطفا بفرمایید هدف شما برای فعالیت در رشته توآ چیست وچرا توا را انتخاب نمودید ./

بحث در مورد این موضوع :www.kungfutoa.ca/index.php/fa/forum-3/2/2278
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است
The following user(s) said Thank You: Assar, pedram, alireza, حمید بروجنی

کونگ فو توا طریقت خودشناسی 11 years, 7 months ago #2542

من تازه عضو این سایت شدم وقبل از هر چیزسلام عرض میکنم خدمت استاد جلیل زلده از اینکه میبینم به بسیاری از سوالات توا کاران با صبر وحوصله پاسخ میدهند بسیار ممنون وسپاسگذارم شاید مدتی است که دارم اکثر مطالب سایتو میخونم تا ببینم سوالات دوستان در چه مواردی بوده وچنانچه سوالی داشتم تکراری نباشد ولی خب شایدنشه همه مطالبو خوند واگه سوال تکراری پرسیدیم مارو ببخشید تمایل دارم از این پس بااجازه استاد جلیل زاده وسایر دوستان بحث وگفتگوهای مفیدی در درباره کونگ فو توا این طریقت خودشناسی داشته باشیم .در ضمن دیروز11 مهر سالگرد تولد یارومه بود واکثر تواکاران این روز را بهمدیگه تبریک میگفتن منم فرصتو غنیمت میدونم و11 مهر روز تولد این بزرگ مرد ایران زمین را به استاد جلیل زاده وهمه شما دوستان عزیز تبریک عرض میکنم .یاحق

باسخ‌به: کونگ فو توا طریقت خودشناسی 11 years, 7 months ago #2543

دوست عزیز اقا منصور به جمع ماخوش امدی
از ره غفلت به گدایی رسی گر به خود ایی به خدایی رسی به خود ا
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Assar, mansour kakavand, حمید بروجنی

باسخ‌به: کونگ فو توا طریقت خودشناسی 11 years, 7 months ago #2544

ﺧﻮﺵ ﺍﻣﺪﯾﺪ ﺟﻨﺎﺏ ﮐﺎﮐﺎﻭﻧﺪ . ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺩﯾﺎﻟﻮﮔﻬﺎ ﻭ ﮔﻔﺘﮕﻮ ﻫﺎﯼ ﻣﻔﯿﺪﯼ ﺟﻬﺖ ﺍﺭﺗﻘﺎﯼ ﺩﺍﻧﺶ ﺭﺯﻣﯽ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﻭ ﺩﮔﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ .
Time to create page: 0.14 seconds