• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

کونگ فو توا طریقت خودشناسی
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: کونگ فو توا طریقت خودشناسی

باسخ‌به: متفرقه 11 years, 7 months ago #2339

• alireza
  • Senior Boarder
  • عشق کونگ فو
استاد گرامی رزومه ی شما در سایت است احتیاجی به ارائه رزومه نیست
اقای عصار از معرفی خودم ایراد گرفتند که این نوع معرفی محسوب نمی شود و قبول نکردند معرفی بنده را
گفتم یک رزومه ارائه بدهند تا من هم معرفی کردن را یاد بگیرم و از این بعد اینجوری خودم را معرفی کنم
جو این سایت این قدر سنگین هست که هر کی حرفی زد دشمن است تا وقتی خلاف آن ثابت شود خوب وقتی سابقه ی ورزشی ندارم چطور خودم را معرفی کنم هیکلم درست نیست یک عکس بذارم
منظور از ثابت کردن چی هست به کی باید خودشان را ثابت کنند
حرفی نزدم مطابق با اهداف سایت نباشد
روشن و صریح بگوید که مشکل چیست که خیلی زود از کوره در می روید تا من هم تکلیف خودم را بدانم و پا را از گلیم خود فراتر نذارم
آیا نوع ادبیات من باعث آزار شده
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: متفرقه 11 years, 7 months ago #2345

درود - جناب علیرضا متوجه سوال و منظورتان نشدم !
The following user(s) said Thank You: pedram, حمید بروجنی

باسخ‌به: متفرقه 11 years, 7 months ago #2352

• alireza
  • Senior Boarder
  • عشق کونگ فو
جناب آقای جمشید عزیز سلام اول برای اینکه مخاطب مشخص شود
بازی کلمات چیست ؟ اگر فکر می کنید وقت شما تلف می شود جواب ندهید
اگر اوایل مخاطب را مشخص نمی کردم بلد نبودم توی سایت چگونه باید کار کنم ( نمی دانستم و ندانستنم را نیز پنهان نمی کنم )
چه سوال تحکم امیزی بنده اصلا نمی دانستم آقای عصار شاگرد استاد میرزایی هستند
در دانشگاه معرفی و رزمه نوشتن را به ما این جوری یاد داده بودند آن هم مورد قبول آقای عصار نبود غرض (واقعا ) یاد گیری بود
عرق نریختن کاملا درست است ولی ندانست را قبول ندارم
در مورد رشته ی تدریس من شیمی و مدت سابقه 18 سال هست
بی طرفی چه تعریف می شود مگر من از کی طرف داری کردم که صحبت های مرا مغرضانه معرفی کردید
چرا زود قضاوت می کنی رفتار مرا از کجا دیدی فشار دادن چند کلید کیبورد رفتار شد ه؟
شما که استخوان خور کردی چرا با یک ناشی اینطور رفتار می کنی
ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است
جناب آقای جمشد قانع شدید یا بازهم معذرت خواهی کنم
The following user(s) said Thank You: SAEED

باسخ‌به: متفرقه 11 years, 7 months ago #2353

• alireza
  • Senior Boarder
  • عشق کونگ فو
شرمند ه ام ببخشید تکرار نمی کنم می ترسم بد منظورم را بیان کنم شما هم با من دعوا کنید
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: متفرقه 11 years, 7 months ago #2355

سلام ودرود به همه ی رهروان طریقت دانایی وباکسب اجازه ازاساتید گرامی
جناب آقای علیرضا دوست وهمراه ما؛همانطورکه دوست عزیزم آقای جاودان فرمودند درانتخاب لغت هایتان برای نوشتن دقت بیشتری بفرماییدوقبل ازارسال، آن رابادقت وتامل بیشتری مطالعه، وبعدازاطمینان ازصحت نوشته ی خود که محتوای جملات حالت دستوری وتحکم وبی احترامی به مخاطبان عزیزرا نداشته باشد ارسال بفرمایید.وخواهش دیگری که ازشمادارم این است که همراه وهمگام ماباشید تااساتید گرامی مرحله به مرحله پاسخ گوی پرسش های شماباشند.
من به عنوان کوچکترین عضوگروه طریقت دانایی ازشماهمراهان عزیزمی خواهم ازدامن زدن به بحث هایی که راه به جایی ندارند وباعث هدررفتن انرژی ووقت خود ودیگرهمراهان میشود خودداری بفرمایید تاراه به بیراهه کشیده نشود.
سپاس بیکران
777
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, Mohsen Torkaman, Jamshid, pedram, حمید بروجنی

باسخ‌به: متفرقه 11 years, 7 months ago #2358

• Jamshid
  • Platinum Boarder
درود بر همگی
آقای علیرضا مصداق حرفهای من سخنان خود شما و نحوه پرسیدن و مطرح کردن موضوعات از طرف خود شما هست که حتی باعث شدید داد خیلی های دیگر که معمولا بی طرف و آرام هستند هم در بیاید . اما حالا که شما دبیر شیمی هستید بیایید کار مثبتی انجام دهیم اگر واقعا علاقه مند به کونگ فو توآ هستید پس به جای وفت تلف کردن بیایید سیر و سیاحتی در هفت مایگاه انجام دهیم و هم خودمان و همه دیگر دوستان شاید چیزی یاد بگیریم . منظورم این است که در مبحث شیمی آلی و بیوشیمی موضوعی وجود دارد که مربوط می شود به ترسیم فضایی اتمها و مولکولهای شیمیایی و اروبیتالهای اتمی و زاویه پیوندها و اثر اوربیتالها بر اتمهای کناری و تبادلات انرژی و استحکام پیوندها و یا شکننده بودن آنها خب از این موضوع به کمک شما می خواهیم استفاده کنیم و اشکال فضایی فرمهای کونگ فوتوآ را رسم کنیم . لازم است که توضیح دهم فرمهای کونگ فو توآ فقط حرکات محض دست و پا و ضزبه و دفاع در زاویه های مختلف نیست بلکه به اضافه اینهایی که گفتم رازهای زیادی در آنها وجود دارد و یکی از این رازها شکل هندسی و شمای فضایی این فرمها است و هر فرمی هدف دار آفریده شده است و هر شکل فضایی بیانگر مفهومی خاص است . من قبلا کار را کمی آسان کرده ام و برای آشنایی و درک آناتوآ از اتم اکسیژن و الکترون و اوربیتال سطحی آن مثال زدم و حتی عکس آن را در همین سایت قرار دادم . حالا شما لطفا شکل دو بعدی و سپس شکل سه بعدی (فضایی ) آتادو را رسم کنید و اتم و یا مولکول مربوط به این شکل فضایی را پیدا کنید و در اینجا مطرح کنید تا به کمک همه دوستان در موردش به بحث بنشینیم . منحنی هندسی آتادو در این سایت هست پس منتظرم
The following user(s) said Thank You: Assar, pedram
Time to create page: 0.13 seconds