• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

انرژی و تن
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: انرژی و تن

باسخ‌به: انرژی و تن 11 years, 2 months ago #4622

• mohammad
  • Gold Boarder
  • مهر ، نخستین پدیده دروازه هستی
درود همراه نیما از جوابتون ممنونم
خواهش میکنم بفرمایید چرا دوران باعث جذب انرژی میشود و چرا بوسیله ژن و همینطور زوایای کیهانی یعنی چه؟ که فرمودید تکنیک ها بر اساس این زوایا ساخته شدن. اگر امکان دارد مثال هم بزنید
در ضمن سریع زدن تکنیک ها تا جایی مورد قبول هست که درست زده بشه.
The following user(s) said Thank You: نیماامین

باسخ‌به: انرژی و تن 11 years, 2 months ago #4624

درود
محمد گرامی،همانطور که درتاپیک های گذشته گفتم بهترین راه برای آگاهی ازچاکراهاوانرژی، مطالعه ی کتابهایست که دراینباره به چاپ رسیده اند البته میتوانید ازمقالات اینترنتی نیز بهره ببرید.
امادرمورد انرژی های مثبت ومنفی،باید بگویم که درسراسر هستی این نیروها(انرژی)وجود دارندوبصورت نامرئی همه جارافراگرفته اند.گاهی اتفاق افتاده انسان بی هیچ دلیل منطقی خوشحال وگاه...غمگین است!وقتی بصورت صحیح درمداراین نیروهاقرار میگیریم تاثیر مثبت وگاهی بصورت غلط ودریافت انرژی منفی.لازم به ذکر است که این دو انرژی(مثبت ومنفی)مثل ین ویانگ مکمل یکدیگرند نه مخالف هم!
باحرکات منظم ورزشی(تکنیک) میتوانیم درمسیردرست ذرات آن قراربگیریم وانرژی کیهانی راجذب بدن وبعد ازجذب آن رادفع نماییم(انرژی باید جذب ونهایتاََ ازبدن خارج گردد) واین مهم درآناتو آی پیشرفته به وضوح دیده میشودکه بعضی ازحرکات رابادستان باز انجام میدهند چون انرژی ازنوک انگشتان دست وپاآسانترواردچاکراها میشوند.
استاد جلیل زاده ی عزیز،درمورد آناتوآی سبزمن ازشماشنیده ام که دوما وبعضی ازحرکات بادستان بازانجام میشوند(امیدوارم سوء تفاهمی پیش نیاید)
777
The following user(s) said Thank You: نیماامین

باسخ‌به: انرژی و تن 11 years, 2 months ago #4625

ﺑﺎ ﺩﺭﻭﺩ ،
ﺩﺭ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﮑﻨﯿﮑﻬﺎﯼ ﺩﺳﺖ ﺩﺭ ﺍﻧﺎﺗﺎﻭﺍﯼ ﺳﺒﺰ ﺑﺮﺍﯼ ﻗﺪﺭﺕ ﮔﯿﺮﯼ ﻭ ﺟﺬﺏ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺑﺎﯾﺪ ﺯﻣﺎﻥ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺎﺯ ﻭ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﻮﻧﺪ.
ﻭﻟﯽ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎﺯ ﻭ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﮐﺎﻓﯽ ﻧﯿﺴﺖ . ﺯﻣﺎﻥ ﻭ ﻃﺮﺯ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺁﻥ ﻣﻬﻢ ﺍﺳﺖ .
The following user(s) said Thank You: Jamshid, mohammad, ابراهیم, نیماامین

باسخ‌به: انرژی و تن 11 years, 2 months ago #4627

• mohammad
  • Gold Boarder
  • مهر ، نخستین پدیده دروازه هستی
درود
همراه ابراهیم برای این تقاضا میکنم اینجا در سایت در مورد این مسایل بحث کنیم چون هم من(چون خیلی وقت مطالعه ندارم) بهره ببرم وهم دیگر همراهان
وفکر میکنم مفید باشد که تجربه هامون رو در اختیار یکدیگر قرار بدهیم.
سپاس
The following user(s) said Thank You: ابراهیم, نیماامین

باسخ‌به: انرژی و تن 11 years, 2 months ago #4629

• SAEED
  • Gold Boarder
  • گر به خود آیی به خدایی رسی
با درود
به چه طریقی میتوان این انرژی را حس کرد؟
با تشکر

باسخ‌به: انرژی و تن 11 years, 2 months ago #4633

سلام بر همراهان عزیز
در قسمتی دیگر و درجواب کامنت 4626#هم سخنانی با این مضامین داشتم اما شاید بشه خلاصه وار تکرار کنم و حرفهای دیگری هم بزنم
انرژیهای کیهان مثل انرژی ماه که تاثیر بر روی دریا ها میگذاره و یا انرژی تابش نور خورشید که ویتامین خاص خودش رو داره و ستارگان که مثل خورشید نورشون به زمین و جو زمین وارد میشه و ......میشه اشاره کرد
شما زمانی که ضربه ای وارد میکنید از انرژی که حاصل سوختن مواد غذایی هست استفاده میکنید.بدن یک مبدل انرژیست و انرژی صوت داره که از دهان خارج میشه و انرژی گرما و حتی نور..........
انرژی که بعد از خوردن غذا خوردن حس میکنید چگونه هست و حسش به چه شکلیه ؟همون مثالیست بر حس انرژی و یا جزر و مد دریا ها که از تاثیرات انرژی ماه بر روی دریاهاست قابل مشاهده هست
انرژی الکتریسیته ساکن برای همه ما درک شده هست وقتی براثر مالش تن با دیگر مواد شکل میگره و زمان لمس شخص و یا جسمی میشه دشارژ شدن و تخلیه اون انرژی رو بوضوح حس و مشاهده کرد
ژن دارای اطلاعات و خاصیتهاییست که یارومه درجایی فرمودن که :هنوز بشر نتونسته به خاصیتهاش پی ببره(باید در نظرگرفت که اگه نتونستن پس یارومه از کجا پی برده و در موردش سخن میگه!!)(وقتی بشریت نتونسته پی ببره منهم ناتوانم از بیان سوال شما در مورد ژن و فقط میتونم سخنان یارومه که از طریق صداهای ضبط شده گوش دادم رو بیان کنم(وشاید خود هم درک نکرده باشم اون سخنان رو)
در مورد تکنیکها و سرعتشون هم موافق سخن آقای محمد عزیز هستم و قانون بینهایت سرعت در زدن تکنیکها قانون توآست و نه نظر شخصی من
باید در نظر داشته باشیم که ما در جهان ماده و انرژی زندگی میکنیم با جسمی حاوی مواد با اشکال گوناگون و بدن ما مبدل انرژی هست پس باید به راز جذب و تبدیل و انتقال صحیح انرژی پی ببریم تابتونیم در هستی مؤثر واقع بشیم و این راز چیزهاییست که در ادیان به نام گناه و ثواب و .... بیان شده
بقول یارومه مغز ما که میتونه کل هستی(که به نظر من اطلاعات هستی منظور یارومه هست) رو در خودش جای بده وهنوز راهکاری برای به کارانداختن این ساختمان عظیم ارائه نشده(که ظاهرا یارومه ارائه داده و همین توآست)
آیا طریقت دانایی جز راهی برای بدست آوردن انرژی لازم برای راه اندازی مغز چی میتونه باشه تا راز دوستی دانایان لقب بگیره و طریقت دانایی
انرژیهای کیهانی همون انرژیست و همون راهکار(این برداشت من از سخنان یارومه هست)
The following user(s) said Thank You: SAEED
Time to create page: 0.13 seconds