• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: تو آ

باسخ‌به: تو آ 11 years, 4 months ago #4267

اندیشه
هیچ فکری در ذهن نمیجوشد مگر اینکه در پشت آن نیازی نهفته باشد.
هر قدر این نیاز شدیدتر باشد فکر نیز بعنوان یک ابزار و وسیله نقش مهمتری پیدا می کند
.
777
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, AliReza Nazari

باسخ‌به: تو آ 11 years, 3 months ago #4315

خوب و بد
ما گمان می کنیم که نقاب هایمان، شخصیت درونی ما را پنهان می دارد، اما هر آنچه در وجود خود نمی پذیریم، در نامنتظره ترین لحظات سر بر می آورد و چهره زشتی از خود نشان میدهد.
بسیاری از ما زمانی طولانی در پی نور گشته ایم، اما هر بار با تاریکی بیشتری روبرو شده ایم. یونگ می گوید: "شخص با تجسم اشکال نورانی به روشنایی دست نمی یابد، بلکه با آگاه شدن به تاریکی به روشنایی می رسد."
الهی بودن یعنی کامل بودن و کامل بودن، یعنی همه چیز بودن؛ مثبت و منفی، نیک و بد،مقدس و پلید! با تلاش در راه کشف سایه و موهبت های آن به این گفته یونگ پی خواهیم برد که «طلا در تاریکی نهفته است.
777
The following user(s) said Thank You: Jamshid

تحریف فلسفه 11 years, 2 months ago #4552

باعرض سلام خدمت استاد جلیلزاده و همراهان
دریکی از کامنتها دیدم که یکی از دوستان فلسفه 7مایگاه رو قرار داده که متاسفانه جایگاه مایگاهها رو اشتباه قرار داده بود.فلسفه ها درست اما مرتبه درست نیست و مثلامایگاه پنجم رو به اشتباه مایگاه دوم میدونن که این طرز قرار گیری مایگاهها رو در خیلی از وبلاگها من مشاهده کردم و امیدوارم که استاد این مهم رو گوشزد کنند تا این تحریف همینجا تمام بشه
بدون بیان فلسفه مایگاهها جایگاه درست اونها رو بیان میکنم تا این شبهه از بین بره
و قبل از توضیحاتی که استاد خواهند داد بگم که فلسفه مایگاهها در فیلم " یم می "و همینطور در مصاحبه ای که یارومه در رادیو داشتن و در اینترنت موجود هست به وضوح اینگونه بیان میشه و جایگاه اونها به شرح زیر هست:

مایگاه یکم : ‍‍‍‍‍‍(( علم فییزیو لوژی ِ فعالیت ِ بدن انسانی ))
مایگاه دوم : (( انشاء پزشکی ))
مایگاه سوم : (( روان شناسی تکنولوژی ))
مایگاه چهارم : (( فلسفه گرایی یا نگرش ِ تفکر آمیز ))
مایگاه پنجم : (( انشاء علوم ))
مایگاه ششم : (( روح و روان ))
مایگاه هفتم : (( جهان مجهولات و فراتر از خویشتن ))

نمیدونم چه کسی این اشتباه رو عمدا یا سهوا موجب شده و متاسفانه همراهان هم بدون دقت به این تحریف دامن میزنن که خواهش میکنم هم خودشون به حقیقت برسند با مراجعه به فیلم یم می و مصاحبه رادیویی یارومه و هم در صورت مشاهده به همراهان دیگه گوشزد کنن تا حقیقت توآ حفظ بشه

درپناهش باشید
The following user(s) said Thank You: Jamshid

باسخ‌به: تحریف فلسفه 11 years, 2 months ago #4553

بادرود
دوست وهمراه گرامی لطفاََ لینک کامنتی که درمورد7مایگاه بود روقرابدهیدتا اعضای محترم کانون پرورشی تن وروان بتوانندموضوع مربوطه را بررسی کنند.
ذکراین مطلب دراینجا ضروری میباشد که همراهان محترم بیشترتمرکزشان راروی مایگاه یکم(فیزیولوژی) قراردهند که پایه وستون اصلی رسیدن به دیگرمایگاههامیباشد.به بیان روشنترابتدا تن وبعد روان.
همانطورکه همگی همراهان مستحضرند درکانگ فوتو آ قسمت اعظم مایگاه تن ازطرف بنیانگذارآموزش داده نشده(نبود فرصت) وفقط قسمت کوچکی ازآن به همراهان قدیمی ازجمله استاد جلیل زاده و...انتقال یافته درنتیجه کنکاش دردیگرمایگاههای کانگ فوتو آباتوجه به اینکه بیش ازنیمی ازمایگاه یکم مجهول مانده عملی بی ثمرخواهدبود.(البته نوشته ها ونظرات من درمورد کانگ فوتو آ میباشد وهرکسی طبق ذوق وسلیقه ی خود میتواندمثلاََ طب سوزنی،پزشکی،مدیتیشن و...بیاموزد امابه تو آمربوط نکند.
سپاس
777
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar

باسخ‌به: تحریف فلسفه 11 years, 2 months ago #4554

سلام همراه
بله شما درست میفرمایید که حتی مایگاه اول توآ هم کامل ارائه نشده و تمرکز کنونی ما بر مایگاه اول هست اما باید این رو هم در نظر داشته باشید که فلسفه های ارائه شده توسط یارومه اجزا و پیکره توآ را تشکیل میدهند و این کلمات و حروف روشنگر و نمایانگر راهیست که یارومه آن را نشان داد و مثل تابلوهای نشانگر مسیر هستند که باید دقیقا در جای خودشون قرار بگیرن وگرنه راه رو اشتباه نشون خواهند داد وباعث نشون دادن راه دیگه ای خواهند شد.پس ما باید این اجزارو در جای خودشون حفظ کنیم تا توآ که راز دانایان هست حفظ بشه و همواره راهش راه روشنی باشه و ما روشناییهای مسیر رو روشن نگاه داریم ............
اینکه ما نمیتونیم به مراحل بالاتر این راه دست پیدا کنیم از نظرمن اشتباه هست چون بنا به فرموده یارومه هرکس که جرقه فکری و جوشش اندیشه در اون ایجاد بشه کونگ فو کا هست و در مسیر طریقت دانایی گام برمیداره و چه بسا کسانی که توآ به شکل ما کار نمیکنن اما به قابلیتهایی دست پیدا کردن
که هنوز ما توآکا ها نتونستیم برسیم .بنابراین ما نباید از حقیقتهایی که یارومه در قالب کلمات و بیان فلسفه نشون دادن و بیان کردن چشم بپوشیم وچه بسا خود این کلمات باعث ایجاد جوششهای فکری در همراهان بشه و پرده از راز مجهولاتی برداره
توآ تنها چیزی نیست که حقائقش پنهان مونده من باب مثال عرض میکنم که مثلا شما کتابهای دینی یا خیلی رموز دیگری که با حروف و کلماتی بیان شدن و هنوز پرده از رازهاشون برداشته نشده
آیا ما میتونیم بگیم که این رموز دیگه عیان نمیشه پس مشکلی نیست اگه کلماتش جابجا بشه!!!
این وظیفه ماست که فلسفه توآ رو حفظ کنیم تا خود توآ حفظ بشه و امانتداران امینی باشیم تا این راه برای آیندگان هم دست نخورده و ناب بیان بشه
در کامنت قبلی هم عرض کردم که این اشتباه و اشتباهاتی از این دست متاسفانه در وبلاگهای دیگه ای هم وجود داره که باوجود گوشزد کردن اونها حاضر به اصلاح نشدن که برام عجیب بود و به نظر من اگه در این مکان جایگاهی برای ارائه صحیح این فلسفه ها به صورت عیان گذاشته بشه تا دیگران از اونها کپی برداری و سرمشق گیری کنن برای ارائه به دیگران مثل وبلاگ نویسها مسلما کاری مفید و ارزشمند خواهد بود

در پناهش باشید

لینک کامنتی که در خواست کرده بودید:
Last Edit: 10 years, 6 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh

باسخ‌به: تحریف فلسفه 11 years, 2 months ago #4555

ﺁﻗﺎﯼ نیما ﺍﻣﯿﻦ ﻟﻄﻔﺎ شماره ﮐﺎﻣﻨﺘﯽ ﮐﻪ ﻣﺪ ﻧﻈﺮﺗﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﺑﻔﺮﻣﺎﯾﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﺎﺯﺑﯿﻨﯽ ﺷﻮﺩ .
The following user(s) said Thank You: ابراهیم, نیماامین
Time to create page: 0.16 seconds