• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

ذن و فلسفه آن
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: ذن و فلسفه آن

"تکنیک های آموزشی" 11 years, 12 months ago #122

دوستان و همراهان گرامی، خواهشمند است از آموزش تکنیکها در این سایت غافل نباشید، هر چند در حال حاضر تکنیکهای کلاسیک و ابتدائی آموزش و نشان داده میشود ولیکن برای تکنیکهای پیشرفته و خطوط بالا کاربرد های فوق العاده ای خواهند داشت.

Last Edit: 11 years, 12 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, Mohsen Torkaman, mohsen baoosi, Jamshid, Assar, سیمرغ

اصول کلاسیک کونگ فو توآ 11 years, 12 months ago #124

هدف اصلی از رعایت اصول کلاسیک سوق دادن همراهان به یکنواختی تکنیکی و فنی می باشد.
هنگامی در هماهنگی تکنیکها به نتیجه مطلب خواهیم رسید که قبلا اصول اولیه یا الفبای کار را بدرستی آموخته و آنرا درک کرده باشیم.
نکته قابل اهمیت این است که دوران و قدرت گیری تکنیکی در بدن آموزش دهندگان ممکن است کمی متفاوت باشد ولی همین تفاوت مختصر که ناشی از فیزیک بدنی آنها می باشد در مرحله بعد در بدن همراه تحت آموزش به مراتب بیشتر شده و این امر سلسله وار ادامه یافته و باعث بروز مشکلات تکنیکی و فنی در نسلهای بعدی خواهد گردید .
برای پیشگیری و رفع این معضل بکار گیری موارد آموزشی اصول کلاسیک امری لازم و بدیهی به نظر می رسد.
اصول کلاسیک را می توان به مورد ذیل تقسیم نمود :
۱ - آموزش استقرارها
۲ - آموزش تکنیکهای دست ( شامل تکنیکهای دفاع و حمله )
۳ - آموزش ضربات پا
۴ - آموزش بدن سازی
۵ - آموزش دفاع شخصی
۶ - آموزش مبارزات (کلاسیک ، مایانا ، بازمایانا )
۷ - آموزش سلاح های سرد و هنرهای فردی
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, Mohsen Torkaman, Jamshid, Assar, milad mohaghegh

باسخ‌به: خط 1 شالبند قهوه ای 11 years, 12 months ago #134

استاد جلیل زاده متشکر که به سوال من پاسخ دادید
یک سوال دیگه دارم من از یکی شاگردان یارومه آقای ریاحی شنیدم که در اوایل کار یارومه شالبند سبز 5 خط بوده و آقای حسین مردی و هادی مینایی شالبند سبز 5 خطه گرفته اند آیا این درست است؟
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman

باسخ‌به: خط 1 شالبند قهوه ای 11 years, 12 months ago #138

نخیر چنین نیست. من نمی دانم آقای ریاحی در آن زمان کجا بودند، ولی من در مراسم و پیش از مراسم در آنجا بودم و مبنای آزمایش هشت قسمت شالبند سبز بود.
یک مسئله که منو آزار میده اینه که شما هر چه که می شنوید یا باور می کنید یا آنرا به این صورت عنوان میکنید! منظورم اینه که شما عقل و درایت دارید، هر موضوع بچگانه را که نباید باور کرد. مثلا همین سوال شما را اگر من جواب ندهم دیگران که کم تجربه هستند فکر میکنند که شاید حقیقت داشته باشد و به این خاطر من مجبورم وقت بگذارم و جواب این سوال بیهوده را بدهم. در صورتی که عقل و منطق شما بعنوان کسی که اطلاعاتی در کونگ فو توآ دارد به این شایعات باید بی توجه باشد.
آخه اینهمه آدم در آن مراسم بودند و اینهمه همراهان از آن زمان هنوز شاهدند، چطور هیچکس این جریان را نمیداند و یا بخاطر ندارد جز آقای ریاحی؟ شما ابتدا به عقل خودتون باید روجوع کنید.
Last Edit: 11 years, 12 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, mohsen baoosi, Jamshid, Assar, milad mohaghegh

باسخ‌به: خط 1 شالبند قهوه ای 11 years, 12 months ago #139

• Assar
  • Administrator
بادرود به همراهان

همراه باوسی من شخصاً آقای کامران ریاحی میشناسم و به افکار ایشان به خوبی‌ آشنایی و موضوع‌را همینجا تمام می‌کنم، در پس گفته شد، صحبت هایی اینگونه انحرافی است، و ما را از سازندگی دور می‌سازد، هدف در این است که بتوانیم به مسائل سازنده بپردازیم، توآ راه ورسم زند‌گی ماست، برای ما توآ یک خط داره و اون هم توآ است.

و سلام
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
Last Edit: 11 years, 12 months ago by Assar. Reason: tashih

باسخ‌به: خط 1 شالبند قهوه ای 11 years, 12 months ago #140

با تشکر از شما
Time to create page: 0.14 seconds