• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

کتاب گنگ توآ
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: کتاب گنگ توآ

باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1527

• Jamshid
  • Platinum Boarder
با درود بر همه همراهان و استادان و اما آقای رسولی شما لطفا مراقب نحوه سوال کردن و شیوه مطرح کردن مسائل باشید . انسان یا کسی و چیزی را قبول دارد و یا ندارد ! مثلا اگر در این سایت عضو می شود و به دنبال یاد گیری و یا یافتن پاسخ پرسش هایش است پس استاد جلیلزاده را قبول دارد . بنابر این باید حداقل احترام و رعایت حال ایشان را بکند . شما در جمله های خود هرگز از کلمه استاد استفاده نمی کنید این یعنی ایشان را به عنوان استاد قبول ندارید . البته ایشان (استاد جلیلزاده ) نیازی به این القاب ندارد و چاپلوسی را نمی پسندد اما کلمات ما نشان از اندیشه درون ما دارد و بیشتر خود ما را به دیگران معرفی میکند . شما از ایشان و دیگر دوستان طوری با موضع طلب کارانه و با تحکم سوال می کنید که گویا در جایی بدهکار شمایند و یا تعهد داده اند که به همه پرسشهایتان همانطور که شما دوست دارید پاسخ دهند ! جناب دکتر وثوقی را طوری مورد خطاب قرار می دهید که گویی با بچه ای نادان طرف هستید ! در حالی که ایشان از شاگردان برجسته استاد جلیلزاده و از استادان بنام و قدیمی کونگ فو توآ هستند و هر همراهی آرزو دارد در محضر استادانی چون ایشان به فراگیری بپردازد . استاد اعصار را که عمرشان را در راه توآ گذاشته و در محضر یارومه تعلیم دیده اند و حتی در این سن و سال هنوز هم دست از حمایت و پشتیبانی کونگ فو توآ و یارومه برنداشته اند و تمام هم و غمشان شده است توآ به باد مسخره میگیرید و یا با سخنان کنایه آمیز خطاب می کنید و کلا هیچ ارزشی برای هیچ کس در این جمع قائل نیستید. اما با سخنان حق به جانب سعی می کنید که دیگری را مقصر قلمداد کنید ! می گوید که آقا رضا پاسخ نزدیکتر را به شما داد! یعنی شما پاسخ را از اول می دانستید و به خیال خودتان قصد محک زدن دیگران را داشته اید و فقط آقا رضا کمی نزدیک به پاسخ مورد نظر شما می باشد . پس اگر پاسخ را می دانید چرا سوال می کنید ؟ آیا این کار بیهوده ای نیست و وقت خودتان و یا دیگران را به هدر نمی دهید ؟ شاید هم به عمد این گونه رفتار می کنید تا ایجاد آشوب شود و از هدف اصلی این سایت دور شویم ! امید وارم چنین نباشد . آقای رسولی اول بگویم که کسی نیازی به معذرت خواهی شما ندارد پس این کارها را هم متوقف کنید که البته معذرت خواهی شما بیشتر به تمسخر کردن و هیچ انگاشتن طرف مقابلتان شبیه است و براحتی حتی جوانترین عضو این سایت از نوشته هایتان چنین برداشتی را می کند ! برگردید و نوشته هایتان و نحوه مطرح کردن موضوعات را یک بار دیگر مرور کنید براحتی معلوم می شود که از همان ابتدا از موضع قدرت و با حس طلبکارانه و کوچک شمردن طرف مقابل به پیش آمده اید و به سمت ایجاد تنش گام بر می دارید . اینها را همه می فهمند و اگر تحمل می کنند اول به خاطر احترام به خود شما است که میگویید توآ کار هستید و اینها را به حساب جوانی و بی تجربگی شما می گذارند و دوم اینکه نمی خواهند که از هدف اصلی این سایت دور شوند . اگر به حاشیه برویم انرژی همه ما و خود شما هم تلف می شود . پاسخ بسیاری از پرسشهای شما روشن است و یا قبلا داده شده است . حال برای یک بار هم که شده به جای آنکه شما سوال کنید من از شما چند سوال دارم : آیا شما کونگ فو توآ کار هستید ؟ اگر بله آیا این لباس کونگ فو توآ است که در داخل آب بر تن دارید ؟ اگر بله این تی شرت و یا پیراهن دیگر چه صیغه ای است ؟ راستی نام این حرکتی که در عکستان انجام داده اید چیست و در کدام محور از محورهای بی شمار کونگ فو توآ قرار دارد ؟ پپیشاپش بگویم که من از دست شما ناراحت نیستم و نیازی به معذرت خواهی هم ندارم و قصد خیط کردن شما را هم ندارم و هدف مثبت و سازنده است .

باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1530

همراه گرامی جناب آقای رسولی ،

قبل از هر چیز باید خدمتتان عرض کنم کسی از سوال طرح شده توسط شما ناراحت نشد ، وظیفه ما پاسخ گویی و راهنمایی همراهان و دوستانمان در این سایت می باشد ، بنده برای شما شعر ننوشتم بلکه با سخنی از یارومه جنابعالی را به صبر و شکیبایی و ( قوی نمودن اراده و ایمان تان به کونگ فو توآ ) دعوت کردم ولی همانطور که استاد عصار فرمودند شما در پاسخ گویی عجله به خرج دادید ( که فکر میکنم از جوانی و تجربه کمتان نشأت گرفته باشد ) .

فراموش نکنیم که هیچ کس کامل نیست ما نیز روزی مثل شما بوده ایم ولی با تمرینات مستمر و اراده ای قوی به راهی که انتخاب کرده بودیم ادامه دادیم ( نا گفته نماند که هنوز هم در حال آموزش و یاد گیری هستیم ) .

دوست من دانستن عیب نیست ندانستن عیب است همین قدر که شما برای دریافت جواب سوالاتتان حرکتی کرده اید خود نشانگر آن است که میخواهید در مسیر درست حرکت کنید برای رسیدن به آخر خط نیازی به وصل شدن به جایی و یا کسی نیست مهم در مسیر درست قرار گرفتن است که این سایت راهنمای خوبی برای شما می تواند باشد .

زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن : لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند .

موفق باشی .

باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1532

با درود و سپاس از آقای دکتر جمشید جاودان ،

پس از خواندن مطلبی که برای آقای رسولی نوشته بودید یاد خاطره ای نه چندان قدیمی افتادم که نقل کردن آن را برای دوستان خالی از لطف ندیدم .

در طی برگزاری اولین گردهمایی و اجلاس جهانی کونگ فو توآ که با حضور نمایندگان بیش از ۴۰ کشور در تیر ماه سال ۱۳۸۹ در اصفهان برگزار و در نتیجه سازمان ووتا تشکیل گردید که بنده نیز افتخار حضور در آنجا را داشتم ، هنگام انتخابات روسای کمیته های مختلف ووتا ، دبیر اجلاس برای معرفی کاندیداهای کمیته فنی از استاد جلیل زاده تحت عنوان گراند مستر ایشان را خطاب کردند و زمانی که استاد با کسب تمام آرا، به عنوان رئیس کمیته فنی ووتا انتخاب شدند در سخنانی فرمودند که برای کمک به جهانی کردن این سبک از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد که در آن هنگام صدای کف زدن و تشویق حاضران شنیدنی بود .

برای ما افتخاری است شاگرد چنین استادی بودن .

پیروز و پاینده باشید .
Attachments:

باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1533

دكتر وثوقي و دكتر جاويدان سپاسگزارم از لطف و محبت شما عزيزان. افتخار من داشتن دوستاني مثل شماست. بودن در كنار گرامیانی مانند شما و داشتن همراهان صادق و پاک بزرگترین سرمايه زندگی من است.
آرزوی پایندگی و پیروزی همگی شما را دارم

باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1538

آقايان برداشت بد مي فرماييد.من فقط سوال يا نظر شخصي خودمو مطرح كردم فقط از نظر من خيلي بيش از حد شفاف كه بهش ميگن بي سياستي يا بي تجربگي =جواني

شما فقط يه كار مي تونيد بكنيد منو ببخشيد و بس شرمندم ديگه .......البته اگه آقاي جمشيد نگن تمصخر كردم.
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1661

باسلام دریکی ازسخنرانی یارومه گفتند من خواهم آمد باکتابی دردست به نام گنگ توآ ......این کتاب درباره عرفان بود مثلا شیطان کیست گردبدن انسان ازچیست وووواین کتاب رابه یک روایتی خودیارومه آتش زدند گفتندمیترسم به خاطرسنگین بودن مطالب خواننده چیزی نفهمدوبه اشتاباه برود ..دریک روایتی دیگرآتش گرفتن کتاب مشکوک بودوکسی متوجه نشدخودیارومه میدانست اماکتابی به نام گانگ توآیارومه نوشته بودندباسپاس فراوان
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Nasim
Time to create page: 0.16 seconds