• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

کتاب گنگ توآ
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: کتاب گنگ توآ

باسخ‌به: Re: باسخ‌به: Re: باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1483

دوست عزیز آقای محمد جواد، این جمله "شاید شما درست میگید" جریانش چیه؟ من یا شما را قانع کردم یا نکردم. اگر قانع شدید پس شاید برای چیست؟ اگر نشدید دلیل و برهان آنرا بگید تا دیگران هم متوجه بشن. در ضمن غلط غلوط کار کردن تکنیکها ربطی به عدم توجه به جزییات نداره، کار از ریشه خرابه.
اگر شما راست پا هستید باید با پای چپ بیشتر تمرین کنید تا به تعادل برسید و مشکل ساق پاتون حل بشه.
The following user(s) said Thank You: Assar, Delete, rezatoa

Re: باسخ‌به: Re: باسخ‌به: Re: باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1484

استاد اگه جسارتی شد ببخشید شما کاملا درست میگید شاید اصلا حواسم نبود که با چه کسی در حال صحبتم. من منظورم از اون جمله اینه که قانع شدم. .
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh

باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1489

مشكل من آدمايي مثل تو هستن بردادرfarshad vosoughiكه وقتي نمي تونن جواب سوال ملت رو بدن فلسفه مي بافن پس تو نيز هيچ مگوي

آقاي جليل زاده شما گفتيد كه هزاران نفر كونگ فو.. كار مي كنند
آقاي ميرزايي يك راهي رو باز كردند و هزاران نفر هم با ايشان به عنوان بلد را وارد اين راه شدند ودر حالي كه ايشا فقط خودشان پايان اين را راه ميدانستند و هنوز به كسي عبور از اين راه را به طور كامل نياموخته بودند اين جمعيت هزاران نفري رو رها كردند به هر دليل......بدون بجا گذاشتن منبعي براي براي ديگران تا به پايان راه برسند.حالا به نظر شما دست ما براي ادامه را خالي نيست .

من كه احساس ميكنم پشتم خالي شده.

باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1491

آقای رسولی احترام گذاشتن به دیگران عین احترام به خود شخص است. پس لطفا رعایت اصول و ادب را بفرمایید تا مورد بی احترامی قرار نگیرید.
به سوالات شما در صورت تمایل پاسخ داده میشود، و شما نمی توانید جواب دادن را به کسی دیکته کنید.
اینجا شما وجهی به کسی پرداخت نمیکنید و تمام دوستان صرفا بخاطر رد و بدل کردن آموخته ها و دانش خود در اینجا حضور دارند و تک تک این افراد عزیز و مورد احترام من میباشند. پس احترام به آنان احترام به من میباشد و همیطور برعکس.
Last Edit: 11 years, 8 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: farshad vosoughi, Jamshid, Assar, Delete, SAEED, ابراهیم

Re: باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1492

• rezatoa
  • Senior Boarder
با سلام خدمت همه همراهان و اساتید محترم وبا کسب اجازه از استاد بزرگ مصطفی جلیلزاده

آقای رسولی همراه گرامی..شما اینجا اومدین به این خاطر که مثل همه ما همراهان به جواب سوالات خودتون برسید.یا اینکه اگه چیزی رو میدونید به بقیه منتقل کنید.پس به گونه ای افکارتون رو منتقل کنید که به کسی بر نخوره وبی احترامی به کسی نشه.
اگه میخواین تو جمع ما همراهان باشید اول خوب فکر کنید وبعد حرف بزنید.اگر مشکلی با کسی دارید خیلی مودبانه و محترمانه و با تبعیت از قوانین این انجمن برخورد کنید.
اینجا محلی برای دوستی و همدلی و همراهی است.اینجا محل درگیری و کینه توزی نیست.
فقط وفقط احترام میتونه احترام بیاره.
دوست من همراه گرامی لطف کن اگر حرفی برای گفتن داری حرفتو خوب غربال کن.
توآ
ابر بارنده به دريا ميگفت#من نبارم تو کجا دريايي؟
دردلش خنده کنان دريا گفت#ابر بارنده توخود از مايي!

Re: باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1493

• rezatoa
  • Senior Boarder
با اجازه استاد مصطفی جلیلزاده
:
آقای رسولی دوست محترم یارومه یک راه رو واسه ما باز کردند حالا به هر دلیلی دیگه ایشون نمیخوان که با کسی در ارتباط باشند.حالا که ایشون این نظر رو دارن نظرشون واسه همه ما محترمه.یارومه آغاز راه رو به ما همراهان نشون دادن.هر کس که میخواد و میتونه توی این راه قدم میذاره یا به پایان راه میرسه یا از ادامه راه منصرف میشه.
این رو بدونید کسی که بدنبال حقیقت باشه این راه رو به پایان میرسونه.چه با یارومه وچه بدون یارومه.
کمی به اطراف خودتون نگاه کنید.بدونید الان با چه کسانی در ارتباط هستین و از همه مهمتر اشخاصی مثل استاد جلیلزاده وآقای وثوقی و آقای جمشید عصارو...که کم وبیش همه این اشخاص را میشناسیم الان و درحال حاضر تنها کسانی هستند که ما در جهان تن وروان بهشون دسترسی داریم پس سعی کنیم بیشترین استفاده رو از در کنار این عزیزان بودن ببریم.
اگه این اساتید نبودن کی میدونست چه بلایی سر کونگ فو توآی عزیزمون میومد؟
هر کس که با این اساتید محترم در رابطه هست به نوعی به وجودشون تکیه کرده.
پس وقتی ما میتونیم به چنین اساتید وپیشکسوتانی تکیه داشته باشیم چرا باید این احساس به ما دست بده که پشتمون خالیه؟
من به شخصه و با اطمینان خاطر بهشون ایمان دارم و میدونم که بهترین تکیه گاه هستند.
پس بیایین دست به دست هم بدیم و با کمک این اساتید به راهمون ادامه بدیم تا هر کس به هدفش برسه
و هدف همه ما که اینجا گرد هم اومدیم یک هدف مشترک واز پیش تعیین شده هست.
بیایین که به هدفمون برسیم و از حاشیه پراکنیها دور باشینم
توآ
ابر بارنده به دريا ميگفت#من نبارم تو کجا دريايي؟
دردلش خنده کنان دريا گفت#ابر بارنده توخود از مايي!
Time to create page: 0.13 seconds