• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

کتاب گنگ توآ
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: کتاب گنگ توآ

Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1450

خوب، من مطمئنم که اگر یارومه میخواستند با کونگ فو کاران در تماس باشند اینکارو خودشون براحتی می توانستند انجام دهند.
پس وقتیکه به این شکل عمل نمی کنند، بفرض هم ارتباطی با من داشته باشند، من این اجازه را به خودم نمیدهم که خلاف خواسته ایشان عمل کنم.
پیروز باشید.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Delete, rezatoa, ابراهیم, حمید بروجنی

باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1454

من از حرف شما اينچنين برداشت مي كنم كه ايشان بي خيال ما شده اند وما هم بايد بيخيال ايشان باشيم درسته پس هدف ايشان ار راه انداختن كونگ فو توآ چي بود نگيد كه تنها هدفش سياسي بود
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1457

همینی که در حال حاضر هزاران نفر توا کار میکنند کافی نیست؟ حتما ایشان باید چوب بدست بالای سر ما باشند تا کاری پیش بره؟ یعنی ما از خودمون هیچ اراده ای نداریم، و همیشه باید دنباله رو یکی باشیم؟
Last Edit: 11 years, 8 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Assar, Delete, rezatoa, حمید بروجنی

باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1460

سلام ودرودبه همه استادان وهمراهان وشمادوست عزیزوکسب اجازه ازاستاد جلیل زاده
یک انسان دردرجه ی جسمی وروحی بالاونبوغی فوق العاده واندیشه ای نومثل استاد میرزایی هرگزسیاست راجزء هدف های اصلی خودقرارنمی دهد،کما اینکه اگرایشان درهمان ارتش مشغول فعالیت بودندبی شک یکی ازقدرتمند ترین فرماندهان نظام بودند وازاین طریق می توانستندبهتربه اهداف سیاسی خودبرسندواگرشخص یااشخاصی دراین اندیشه اند که استاد میرزایی درپی هدفهای سیاسیشان بودندکمال بی انصافی رادرحق ایشان وجامعه کانگ فوتوآکرده اند،ودرمورد بی خیالی،من فکرنم کنم ایشان بی خیال ماشدند شایدزمان وشرایط آن فرانرسیده؛بهترکه بازم صبورباشیم؛ممکنه هرپیش داوری درمورد ایشان بعداباعث شرمندگیمان شود.<<ندیدن ونبودن هرگزبهانه ی ازیادبردن نیست!>>
درموردهدف هایشان برای راه اندازی کانگ فوتوآ،ایشان هدف های بالایی نظیرخداشناسی،خودشناسی شناخت جهان هستی بخش و...داشتند.آیا کمه؟تو ورزش های دیگه چی هست که توآنیست؟به هرحال آقای رسولی امیدوارم تونسته باشم به گوشه ای ازسوالاتتون جواب بدم واین یادمون نره که ماباهم دوست وهمراهیم
777
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Delete, rezatoa, mohammad

باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1465

با درود بر پویندگان طریقت دانایی

همراه وحید رسولی،

کونگ فو توآ اعتقاد و ایمان می خواهد اگر تو دراین راز باز نشدی هیچ مگو .

و در آخر اینکه :
چشم دل باز کن که جان بینی
و آنچه نادیدنی ست آن بینی

Re: باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کتاب گنگ توآ 11 years, 8 months ago #1468

درود بر استاد
استاد من الان در حال یادگیری خط 1 هستم
اشکالاتم رو از روی کتاب شما برطرف میکنم اما احساس میکنم برخی از تکنیک های خط تفاوت کرده اند درسته؟
Time to create page: 0.12 seconds