• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

دانش تمرین
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: دانش تمرین

Re: برنامه تمرین 10 years, 11 months ago #5181

ﺁﻗﺎﯼ ﺍﻟﻠﻪﻭﺭﺩﯼ ﻟﻄﻔﺎ ﺳﻮﺍﻻﺕ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺳﺎﯾﺖ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﻨﯿﺪ . ﻧﻮﺷﺘﻦ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺳﺖ.
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

Re: باسخ‌به: Re: باسخ‌به: کونگ فو توآ و سبک های رزمی دیگر 10 years, 11 months ago #5182

ﻣﻦ ﺗﺎ ﻭﻗﺘﯿﮑﻪ ﺧﺼﻮﺻﯿﺎﺕ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺑﺎﺷﻢ ﺭﺍﻩ ﺣﻞ ﺩﺭﺳﺘﯽ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﻢ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺩﻫﻢ
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻭﺯﻥ ﺳﻦ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻭ ﻋﻼﻗﻪ ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺷﺮﻁ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ، ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﯾﺎ ﻣﺮﺑﯽ ﺭﻭﺷﻦ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺷﺎﯾﺪ ﻋﮑﺲ ﺩﺭﺑﯿﺎﯾﺪ
ﻣﻦ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻫﻔﺘﻪﺍﯾﯽ ﺳﻪ ﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯾﮏ ﻭ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﺑﺪﻧﯽ ﻻﺯﻣﻪ ﯾﮏ ﮐﻮﻧﮓ ﻓﻮ ﮐﺎ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, mohammad, SAEED, حمید بروجنی

شروع مجدد تمرینات 10 years, 11 months ago #5256

با سلام و درود بر استاد گرانقدر
مدتی بود که در جمع تان نبودم خیلی بحثهای جالبی در بخشی از قسمتها شده که واسم خیلی جالب بود خیلی خوشحالم که این سایت به این خوبی مسائل و مشکلات مارو بررسی و برطرف میکنه این موضوع رو مدیون استاد بزرگی چون شما هستیم کمال تشکر و قدردانی رو دارم.
استاد سوالی داشتم در مورد شروع دوباره تمرینات :
من به دلیل مشکلاتی که برام پیش اومده بود به مدت 6 یا 7 ماهه که نتونستم تمرین کنم و به مدت 5ماهه که ازاین 7 ماه رو به طور کل تمریناتم قطع شده و هیچ تمرینی ندارم . ولی در حال حاضر مشکلاتم کمی کمتر شده و برنامه ریزی کردم که دوباره تمریناتم رو شروع کنم خواستم بپرسم که چطور شروع کنم که آمادگی قبلیم برگرده و اسیب بدنی هم نداشته باشم . به طور خلاصه از کجا باید شروع کنم .
راست قامت به ایست و دراقیانوس پرتلاطم زندگی موج سواری کن
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: شروع مجدد تمرینات 10 years, 11 months ago #5257

ﺑﺎ ﺩﺭﻭﺩ
ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺣﯿﻤﯽ ﻋﺰﯾﺰ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺩﺭ ﺟﻤﻊ دوستان ﻫﺴﺘﯿﺪ.
ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻫﺮ ﭼﯿﺰ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺣﺎﻟﺘﻮﻥ ﮐﺎﻣﻼ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ.
ﺩﺭ رﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺳﻮﺍﻻﺗﺘﻮﻥ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﯾﮏ ﻣﻘﺬﺍﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﺸﮑﻞ ﺟﺴﻤﯽ ﺧﻮﺩ ﻣﺎ را ﺁﮔﺎﻩ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ ﺭﺍﺣﺘﺮ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﺷﻮﯾﺪ.
ﺑﺎ ﺳﭙﺎﺱ
The following user(s) said Thank You: سیدمحمدحسینی, حمید بروجنی

باسخ‌به: شروع مجدد تمرینات 10 years, 11 months ago #5259

با سلام و درود
استاد با تشکر از شما .
استاد مشکلات جسمی من بیشتر در ناحیه کمر هست یعنی مشکل گودی کمر دارم ولی مشکلاتی که در موردش حرف زدم و نتونستم در این مدت تمرین کنم مشکلات زندگیم بود که فشار بیش از اندازه ا ی از نظر روحی به من وارد شد ولی خوشبختانه تونستم باهاش تا اندازه ای مقابله کنم به همین دلیل نتونستم به تمریناتم برای مدتی ادامه بدم .ولی تصمیم رو گرفتم که دوباره تمریناتم رو شروع کنم و از شما راهنمایی میخوام تشکر از شما .
اطلاعات عمومی بدنی :
قد : 185 ، وزن : 92 البته 3 کیلو اضافه وزن پیدا کردم که الان 95 کیلو هسستم ، جسه بدنیم درشته با استخوان بندی محکم ،
تجربه تمرین : 17 سال
مدت که تمرین نداشتم : 5 ماه بدون هیچ تمرینی
مشکلات جسمی :
* 3کیلو اضافه وزن
* گودی کمر

تشکر از شما
راست قامت به ایست و دراقیانوس پرتلاطم زندگی موج سواری کن
The following user(s) said Thank You: Jamshid, حمید بروجنی

باسخ‌به: دانش تمرین 10 years, 11 months ago #5260

با درود بر استاد جلیل زاده
استاد منم گودی کمر دارم. چه تمرینهایی وجود داره که باعث بهبودش بشه؟

توآ
The following user(s) said Thank You: Jamshid
Time to create page: 0.15 seconds