• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

سوال در مورد پیشکسوتان
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: سوال در مورد پیشکسوتان

باسخ‌به: استاد بهرام مددی فر 11 years, 8 months ago #1752

با سلام خدمت استاددلسوزکانگ فو توااستاد جلیلزاده وهمچنین استاد عصار گرامی ودوست عزیز اقا داریوش
استاد جلیلزاده با عرض پوزش امیدوارم سوتفاهم پیش نیاد .استاد من قصد تبلیغ کردن برای این شخص رو نداشتم فقط در یو تیب فیلمشان را دیدم وکنجکاو شدم .حدس هم زدم که شاید شال را پشت به رو بسته باشه ولی دو به شک بودم خوشحال شدم که در مورد این شخص توضیح دادید من این شخص رو نمیشناختم واز عکسهایش حدس زدم که شاید با جناب میرزایی کاراته کار کرده باشند و منظورم این نبود که با جناب میرزایی همطرازند منظورم این بود که با چه اجازهای شال سرخ بسته چون میدونستم کسی موفق به گرفتن شال سرخ نشده
خیلی ممنون که من رواگاه کردید وممنون که لینک رو برداشتید که برای این شخص تبلیغ نشه
استاد عصار گرامی از شما هم تشکر میکنم بابت توضیحاتتان بنده هم اون فیلم تکنیک اقای جوانمرد رو دیدم با شما همنظرم در مورد ایشون به نظر من این کارها را فقط برای پر کردن جیبشان انجام میدهند.
اقا داریوش عزیز بابت عکس وتوضیح ممنون
استاد با عرض پوزش مجدد بنده مهدی صعودی هستم از شاگردان استاد مهرجو
از ره غفلت به گدایی رسی گر به خود ایی به خدایی رسی به خود ا
Last Edit: 11 years, 8 months ago by مهدی صعودی. Reason: اشتباه در تایپ
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, Assar, حمید بروجنی

باسخ‌به: استاد بهرام مددی فر 11 years, 8 months ago #1754

سپاسگزارم اقاي صعودي
The following user(s) said Thank You: Assar, مهدی صعودی, حمید بروجنی

باسخ‌به: استاد بهرام مددی فر 11 years, 8 months ago #1758

• Assar
  • Administrator
همراه گرامی مهدی، اطمینان داشته باشید همراه ما هستی اگر نه جوابی دریافت نمیکردی، شما مطالب و ناسزاها را که به صورت پیام میاید رویت نمیکنید چون ما نمیخواهیم روح شما و دیگر دوستان آزرده بشود، ما میتوانیم با هم اختلاف نظر داشته باشیم نه اختلاف عقیده، امید است با شورا ان ها را برطرف کنیم سوال های سازنده ابهامات را برطرف میکند، شما و دوستانی همچون شما آیندهگان هستید. پایدار باشید
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت

باسخ‌به: استاد بهرام مددی فر 11 years, 8 months ago #1786

با تشکراز استاد جلیلزاده عزیز واستاد عصار گرامی
استادعصار گرامی ممنون که این جورپیامها را برمیدارید ولی تربییت هرکس نشان دهنده شخصیت اون وخانوادشه .ان کس که ناسزا میگوید اول تربیت خانوادگیشو به همگان نشان میدهد وابتدا روح خودشو تو عذاب قرارمیده که بعد بتونه ناسزا بگه . این طور ادمها درست بشو نیستند چون ذات خرابی دارند
ولی باز از شما تشکر میکنم
از ره غفلت به گدایی رسی گر به خود ایی به خدایی رسی به خود ا
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Mohsen Torkaman, Jamshid, Assar, pedram, حمید بروجنی

سوال از استاد جلیل زاده 11 years, 8 months ago #1802

• سعید
  • Fresh Boarder
ببخشید استاد فکر کنم ارسال عکس انجام نشد
دوباره میفرستم
Attachments:
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: سوال از استاد جلیل زاده 11 years, 8 months ago #1805

ايشان تيمسار مقصودلو ريس دانشكده افسري ارتش وقت بودند كه نايل به دريافت گیتگ سياه افتخاري از يارومه شدند.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Assar, سعید, حمید بروجنی
Time to create page: 0.18 seconds